Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Doma u fotbalistů

Jak bydlí fotbalisté? Potrpí si na design, nebo nechávají při výběru nového bytu a jeho vybavení volnou ruku partnerkám? Vydali jsme se na návštěvu trojice hráčů českobudějovického Dynama.
Michal Špírek, Foto: Eva Špírková
06. Březen 2018 - 09:56

(...) Přesouváme se přímo do širšího budějovického centra. Tady bydlí v mezonetovém bytě rodina Kladrubských. Současný kapitán Dynama jej pořídil už před devíti lety. Zaujal ho na první dojem i přesto, že byl při prohlídce zcela prázdný. Pocit, že jde o to pravé místo, se dostavil okamžitě. „Nevím, jestli v tom nejsou všichni chlapi stejní, ale vybavení bytu jsem nechal podle vkusu manželky. Mně je jedno, jestli na volném místě bude kytka nebo obrázek, zatímco manželka je na doplňky vysazená. Otázku, zda by se mi něco líbilo, vždy odkývám,“ krčí rameny zkušený hráč.

V bytě je živo, postupem času se stal cílem mnohých návštěv, které si Kladrubských užívají. „S mými kamarády to většinou skončí tak, že hrajeme na playstationu nějaký turnaj,“ přiznává dvaatřicetiletý obránce. Nejvíc si ale užívá společných okamžiků s dcerou Nelou. „Zrovna jsme jí zařizovali pokojíček, je z toho ještě plná dojmů,“ říká hrdý otec.

Kladrubský má za sebou i tříletá působení v pražské Spartě a ve Slovanu Bratislava. Řeší fotbalista při přestupu, kde a jak bude bydlet? Pro Kladrubského to důležité bylo. „A díky manželce jsme všude měli domácí pohodu. Jak v Praze, tak Bratislavě jsme bydleli nejdříve v bytě a poté v domě. A dům nám teď začíná chybět i tady, když by pro naši malou bylo dobré mít zahradu, možnost hrát si venku, v tom je to k nezaplacení,“ zmiňuje Kladrubský. Pomalu tak začíná uvažovat o tom, že by si baráček, a to podle vlastních představ, postavil i v Budějovicích. (...)

 

CELÝ ČLÁNEK ČTĚTE V BŘEZNOVÉM VYDÁNÍ ČASOPISU BARBAR

 

BŘEZNOVÝ BARBAR V PRODEJI!

Na stáncích v za 49 Kč, elektronická verze ke stažení za 35 Kč na Alza.cz

Roční předplatné je možné pořídit ZDE - 10 čísel (včetně letního a zimního speciálu) za 390 Kč