Rodokmeny od mojedejiny.cz

 • PonoRoska aneb pro lidi s roztroušenou sklerózou noříme se do Malše

  Otužilci podpoří pacienty s roztroušenou sklerózou. Ponoření do ledové řeky čeká na jihočeské otužilce první adventní neděli - 27. listopadu. Akce „PonoRoska aneb pro lidi s roztroušenou sklerózou noříme se do Malše“ má za cíl zajistit rok individuální fyzioterapie pro jednoho pacienta s nejtěžší formou roztroušené sklerózy a připomenout organizaci, která podporuje lidi s tímto nelehkým onemocněním. Akce začne v 11 hodin. Přidat se může každý, komu není lhostejný osud pacientů s touto diagnózou, a kdo má kuráž překonat sám sebe.
  tz
  22. Listopad 2022 - 08:19
 • Tři tváře realitní kanceláře SORENT-CB

  To jsou ony, dámy, které tvoří značku SORENT-CB. Přátelsky, profesionálně. Kým jsou ale také mimo kancelář a proč jsou jejich světem právě reality?
  pr
  07. Listopad 2022 - 00:11
 • Restaurace Karla IV.

  Neotřelé gastronomické zážitky přímo v centru Českých Budějovic.
  pr
  24. Říjen 2022 - 06:54
 • Bydlet ve svém je česká přirozenost

  Tvůrci Budějovic? Na začátku Přemysl Otakar II., dnes z velké části společnost THB Invest. Bez nadsázky, vždyť za dvacet let postavili téměř 500 domů. Jaké to bylo, co bude? Hovořili jsme s jednatelem společnosti Stanislavem Hafnerem.
  pr
  11. Říjen 2022 - 17:08
 • Energetickou krizi pomůže zvládnout městská teplárna

  „Nikdy jsem nepatřil mezi přívržence modrých zón,“ říká krajský radní a lídr kandidátky sociálních demokratů v Českých Budějovicích Miroslav Joch a vysvětluje, v čem vidí největší problém parkování v krajském městě. Mluví také o tom, jakým způsobem by bylo možné pomoci lidem v současné energetické krizi. Popisuje, co by mohla udělat Teplárna i co je podle něho pro lidi v Českých Budějovicích důležité, a co by se naopak mělo na dobu krize „uložit do šuplíku“.
  14. Září 2022 - 00:32
 • Joch: O spalovně rozhodněme v referendu

  Úspěšný podnikatel Miroslav Joch (ČSSD) z Českých Budějovic tvrdí, že pokud někoho něco rozčiluje, měl by se pokusit to změnit. On sám bojuje hned na několika frontách. Nelíbí se mu například, že větší část veřejnosti neví o připravované výstavbě spalovny ve Vrátě nebo že tragickou dopravní situaci ve městě nikdo účinně neřeší.
  Markéta Mazancová, Foto: Milan Havlík
  29. Srpen 2022 - 07:37
 • Chcete hollywoodský úsměv?

  MDDr. Sándor Szabó vystudoval lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni a zaměřuje se na estetickou stomatologii. Pro časopis Barbar připravil 15 faktů o bělení zubů. Nejdůležitější je závěrečný bod: Dobře si to rozmyslete. Na co je potřeba se připravit a jaká je historie zářivého úsměvu?
  29. Srpen 2022 - 07:28