Rodokmeny od mojedejiny.cz

 • Kouzelníci s čísly

  „Účetní je jako farář, měl by o vás vědět všechno,“ říká Iva Hejkrlíková, jednatelka společnosti BENE CB. Firmu založila před sedmnácti lety a nechala si vedle sebe vyrůst silného parťáka, svého syna Lukáše. V oboru účetních patří na jihu Čech k naprosté špičce, rukama jim projdou faktury za miliardy korun, přesto ale tvrdí, že firma se nesmí stát továrnou, ale musí zůstat malým, rodinným podnikem. Aby, jako ten farář na malém městě, stále znali lidi jménem. Jak jejich svět změnilo EET a co soudí o firmách, kde si účetní dokázali pro sebe vyvést miliony, hovořili matka a syn, Iva a Lukáš Hejkrlíkovi.
  Jan Štifter, foto: Richard Nowak
  13. Červenec 2017 - 14:57
 • Čtěte letní speciál! Co dvojčíslo Barbara nabízí?

  Nový Barbar dorazil do trafik - letní vydání časopisu Barbar už nyní na stáncích za 49 Kč, na Alza.cz pak za 35 Kč! Jedná se o speciální dvojčíslo o 76 stranách s jedním leitmotivem a tím jsou vztahy, láska a partnerství!
  04. Červenec 2017 - 09:38
 • Svět ovládnou roboti. Kdo si s nimi poradí?

  Koupili jste si včera nový chytrý telefon? Už dnes je starý. Vývoj pádí kupředu. Industry 4.0 aneb čtvrtá průmyslová revoluce odstartovala. Kdo nechce, aby ho smetla jako divoká vlna, musí plout s ní. Jednou z možností je nasměrovat i své vzdělání chytrým směrem.
  David Peltán
  22. Červen 2017 - 17:37
 • Rezidence U Kapličky získala prestižní ocenění

  Dost možná bydlíte v domě nebo bytě, který postavila společnost THB Invest a.s. Letos slaví patnáct let na trhu. A jako dárek dostala výjimečné ocenění: jejich Rezidence U Kapličky, která vyrostla na Husově třídě v Českých Budějovicích, získala titul PRESTA za nejlepší dům na jihu Čech.
  20. Červen 2017 - 17:11
 • Červnový Barbar míří do trafik!

  Od úterý 30. května je v prodeji červnové vydání časopisu Barbar! Na stáncích za 49 Kč, na Alza.cz pak za 35 Kč! A o čem píšeme tentokrát?

  29. Květen 2017 - 12:04