Rodokmeny od mojedejiny.cz

 • Módní blog: Kalhotový kostým

  Zima je tady. Kdy jindy zazářit než právě teď, za malou chvíli je tu třeba romantický Valentýn… Můžeme být trendy s jedním stylingem x-krát jinak. Už máte ve skříni svůj vlastní kalhotový kostým?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  11. Leden 2022 - 16:07
 • Svět kabelek

  Jedno slovo: Kabelky. Kabelka jako nutnost, zvyk. Čím to, že nás ženy tenhle módní doplněk tolik přitahuje? Je pro nás samozřejmostí, nebo s ním dostatečně vyjadřujeme svůj styl? Přečtěte si další módní blog Kateřiny Wohlmann Votavové.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  13. Prosinec 2021 - 13:40
 • Do plavek! Ale jakých?

  Nemají to ti chlapi snadnější? Častá otázka, kterou slýcháme s kolegyněmi v mém butiku od žen z kabinek. Ano, v tomhle směru to my ženy máme opravdu těžší. Navíc přibližně devadesát procent populace žen není spokojeno se svou postavou. Gratuluji těm zbylým deseti procentům, tiše jim závidím. Jaký druh plavek se k vaší postavě nejvíce hodí? Mám tu pár rad a tipů, které vám mohou ulehčit výběr těch nejdokonalejších právě pro vás.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  14. Červenec 2021 - 13:58
 • Tepláková doba aneb svět hýbe stylem

  „Hola hej, tepláky si oblíkej!“ Uplynul již celý rok od chvíle, kdy jsme většinu času začali trávit v papučích doma. Kdo by to řekl, že? Bohužel zažíváme dobu, která zanechá nedozírné následky, a to nejen v módní branži.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  14. Květen 2021 - 00:47
 • Tak trochu jiná košile

  Dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se košilová vsadka a jsem popravdě jiná košile. Taková menší sestra té klasické starší.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  14. Říjen 2020 - 12:17
 • Hurá, jedeme na výlet

  "Momentálně mě oslovil hit jménem paddleboard," hlásí Kateřina Wohlmann Votavová. A přidává aktuální módní tipy.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  10. Srpen 2020 - 13:39
 • Horké novinky

  S rokem 2020 přišly i nové trendy v módní branži. Shrnuje je Kateřina Wohlmann Votavová.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  18. Květen 2020 - 16:59
 • Čulíkománie

  „Cože, čulík?“ Neznáte tenhle výraz? To slovo používala moje maminka, když na nás volala, ať si nezapomeneme vzít na hlavu čulíka neboli čepici. A co vy? Jak to máte se zimními čepicemi?
  Kateřina Wohlmann Votavová
  17. Leden 2020 - 12:18
 • Vše dovoleno

  Nastal čas pro chladné až mrazivé počasí. Jaké trendy budou tentokrát IN? Vrátíme se opět do minulosti? Retro styl nevyjde z módy.
  Kateřina Wohlmann Votavová
  24. Říjen 2019 - 09:28