Rodokmeny od mojedejiny.cz

Jihočeška bude bojovat o Miss Earth

Kristýna Pavlovičová je krásná dvacetiletá dívka ze Strakonic. Díky tomu zabodovala v soutěži Miss Essens, porazila zhruba 8500 konkurentek a stala se českou vicemiss. Dívka, která měří 178 centimetrů, váží 56 kilogramů a je ve městě u Otavy ráda. Má tu přítele, kamarádky, hlavně celou svou rodinu a stěhování neplánuje. „Nejradši jedu za babičkou a za dědou. Vezmu si holínky a jdu se projít se psem po lese,“ uvádí v rozhovoru studentka budějovické VŠTE.
Pavel Pechoušek
05. Duben 2023 - 06:03

Jak se udržujete ve formě, abyste vypadala takhle dobře? 

Je mi dvacet, takže se ta forma udržuje sama. Počítám s tím, že to tak nebude stále. Zatím si postavu hlídat nemusím. Věnovala jsem se modernímu tanci. Nechodila jsem nikdy do tanečních. Pravděpodobně vám při valčíku pošlapu nohy. Tančila jsem ale asi do osmnácti let. Zpívala jsem ve sboru. Dneska se umění věnuji, maximálně když zpívám v obýváku u televize.

Jakou máte ráda skupinu?

Rybičky 48. To mám taky spojené s bráchou, se kterým pak jezdíme na jejich koncerty. Jinak nemám vyhraněný vkus na hudbu. 

Hudba asi nebude váš koníček. Co děláte ráda?

Mám úplně obyčejné koníčky. Seberu se a jedu k babičce a k dědovi na chalupu. Do jedné malé vesničky u Strakonic. Vezmu si na nohy holínky a jdu na procházku se psem. Ráda cvičím, chodím běhat.

Vy jste si před chvílí dala kuřecí řízek. Jaké jídlo máte nejradši?

S vámi si dám pivo a řízek, ale to není zase tak běžné. I když zrovna řízek je můj oblíbený. Nejím ryby a mořské plody. Taky nemusím zabíjačkové speciality. 

Staráte se o sebe?

To je v dnešní době důležité. Já bych všem holkám chtěla poradit, aby se měly rády. Mně přijde, že málokdy potkáte slečnu, která je sebevědomá a váží si sama sebe. Já ale určitě nejsem ten, kdo by měl jiným radit. Můžu ale použít příklad z rodiny. Moji rodiče měli oba dva nadváhu, začali se řídit kalorickými tabulkami. To není hubnutí na základě diety. Jedná se o zdravé hubnutí a oba udržitelně shodili třicet kilo. Dnes si spolu dáme každé jídlo. (...)

... CELÝ ROZHOVOR NAJDETE V JARNÍM VYDÁNÍ ČASOPISU BARBAR

 

Předplatné můžete zakoupit na send.cz