Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Nekrájím život, žiju ho. Teď s Tomášem Řepkou

Moderátorka a blogerka Kateřina Kristelová se snaží žít přítomností. A daří se jí to. Je pracovně akční a vedle toho ji momentálně naplňuje soukromý život. Koncem loňského roku se s dcerkou přestěhovala. A po vysněném bydlení přišla i nová láska.
ALENA VOLFOVÁ
14. Červenec 2017 - 15:31

Právě prožíváte jedno z nejkrásnějších období – období zamilovanosti do exfotbalisty Tomáše Řepky. Cítíte v břiše motýlky, vznášíte se… nebo jak se u vás zamilovanost projevuje?

Zamilovanost je úžasný stav a užívám si ho. Dlouhou dobu jsem si ho nedopřávala, protože jsem potřebovala prostor na stabilitu a srovnání s novou životní kapitolou. S dcerkou jsme se stěhovaly, začínala jsem s blogem i novou prací a chtěla odstup a ticho. A jestli mě baví být zasažená láskou? Baví! Žijeme v tom oba a víme, že bude trvat co nejdéle.

V září 2008 jste byla hostem pořadu Uvolněte se, prosím, a s vámi i Tomáš Řepka. To bylo vaše první setkání, nebo už jste se znali?

Bylo to naše první setkání a Tomáš si na něj vzpomíná víc než já. Já už to mám v mlze, je to dlouhých deset let. Jinak jsme se podvědomě v úhlu pozornosti měli celou dobu. Čekali jsme na zásah osudu. Myslím, že i kdybychom před sebou kličkovali, nemohli bychom se navzájem minout. Vážíme si toho, že jsme spolu, už umíme po prožitých etapách ocenit klid a pohodu.

U Jana Krause jste se vyznala z toho, že máte slabost pro hokejisty. A teď je tady Tomáš Řepka. Zapracovalo jeho osobní kouzlo?

Moje slabost pro hokejisty, o které mluvíte, spadá do kapitoly před deseti lety, to je strašně dlouhá doba. Teď jsem úplně jinde, v jiných okolnostech, obklopená jinou filozofií i lidmi. Tomáš si mě získal svojí přímočarostí a velkým tahem na branku. Zamiloval se a šel si za svým, nejlepší taktika, jak dostat holku, a povedlo se. Vážím si ho za spoustu věcí a respekt je oboustranný. Pokud má být vztah hluboký a trvalý, je nejlepší založit ho na respektu.

Tvrdíte, že láska je největší síla, ale rozbitná. Že si ji chráníte a hýčkáte a nechcete ji ukazovat. S Tomášem se ukazujete na veřejnosti a vzájemné sympatie neskrýváte.

Neměli jsme šanci skrývat vztah. Oba jsme veřejně známé osoby, jakkoli to zní zvláštně, a bohužel i diskutovaní a řešení víc, než bychom chtěli. Především jsem se rozhodla nežít svůj život pro ostatní, ale pro sebe. Nezabývám se tím, co kdo řeší nebo říká, nejsem povinná se komukoli zpovídat, a když mám někoho ráda, nemusím se schovávat a maskovat, aby nás nikdo nepoznal. Snažíme se s Tomášem žít vztah jako všichni normální lidi, s procházkami, večeřemi a chozením za ruku. Tlak se nesnažím vnímat, bulvár nečíst a žít přítomností. Nikdo nemá právo soudit mě, ani Tomášovu minulost. Každý má svoji vlastní. (...)

 

... CELÝ ROZHOVOR ČTĚTE V LETNÍM DVOJČÍSLE ČASOPISU BARBAR.

Na stáncích v prodeji za 49 Kč!

Elektronická verze ke stažení za 35 Kč na Alza.cz!

Předplatné je možné pořídit ZDE - 12 čísel (včetně letního a zimního speciálu) za 492 Kč!