Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Nekrájím život, žiju ho. Teď s Tomášem Řepkou

Moderátorka a blogerka Kateřina Kristelová se snaží žít přítomností. A daří se jí to. Je pracovně akční a vedle toho ji momentálně naplňuje soukromý život. Koncem loňského roku se s dcerkou přestěhovala. A po vysněném bydlení přišla i nová láska.
ALENA VOLFOVÁ
14. Červenec 2017 - 15:31

Právě prožíváte jedno z nejkrásnějších období – období zamilovanosti do exfotbalisty Tomáše Řepky. Cítíte v břiše motýlky, vznášíte se… nebo jak se u vás zamilovanost projevuje?

Zamilovanost je úžasný stav a užívám si ho. Dlouhou dobu jsem si ho nedopřávala, protože jsem potřebovala prostor na stabilitu a srovnání s novou životní kapitolou. S dcerkou jsme se stěhovaly, začínala jsem s blogem i novou prací a chtěla odstup a ticho. A jestli mě baví být zasažená láskou? Baví! Žijeme v tom oba a víme, že bude trvat co nejdéle.

V září 2008 jste byla hostem pořadu Uvolněte se, prosím, a s vámi i Tomáš Řepka. To bylo vaše první setkání, nebo už jste se znali?

Bylo to naše první setkání a Tomáš si na něj vzpomíná víc než já. Já už to mám v mlze, je to dlouhých deset let. Jinak jsme se podvědomě v úhlu pozornosti měli celou dobu. Čekali jsme na zásah osudu. Myslím, že i kdybychom před sebou kličkovali, nemohli bychom se navzájem minout. Vážíme si toho, že jsme spolu, už umíme po prožitých etapách ocenit klid a pohodu.

U Jana Krause jste se vyznala z toho, že máte slabost pro hokejisty. A teď je tady Tomáš Řepka. Zapracovalo jeho osobní kouzlo?

Moje slabost pro hokejisty, o které mluvíte, spadá do kapitoly před deseti lety, to je strašně dlouhá doba. Teď jsem úplně jinde, v jiných okolnostech, obklopená jinou filozofií i lidmi. Tomáš si mě získal svojí přímočarostí a velkým tahem na branku. Zamiloval se a šel si za svým, nejlepší taktika, jak dostat holku, a povedlo se. Vážím si ho za spoustu věcí a respekt je oboustranný. Pokud má být vztah hluboký a trvalý, je nejlepší založit ho na respektu.

Tvrdíte, že láska je největší síla, ale rozbitná. Že si ji chráníte a hýčkáte a nechcete ji ukazovat. S Tomášem se ukazujete na veřejnosti a vzájemné sympatie neskrýváte.

Neměli jsme šanci skrývat vztah. Oba jsme veřejně známé osoby, jakkoli to zní zvláštně, a bohužel i diskutovaní a řešení víc, než bychom chtěli. Především jsem se rozhodla nežít svůj život pro ostatní, ale pro sebe. Nezabývám se tím, co kdo řeší nebo říká, nejsem povinná se komukoli zpovídat, a když mám někoho ráda, nemusím se schovávat a maskovat, aby nás nikdo nepoznal. Snažíme se s Tomášem žít vztah jako všichni normální lidi, s procházkami, večeřemi a chozením za ruku. Tlak se nesnažím vnímat, bulvár nečíst a žít přítomností. Nikdo nemá právo soudit mě, ani Tomášovu minulost. Každý má svoji vlastní.

Máte pocit, že to je ten pravý?

Pocity můžu mít různé, už jsem vystřízlivění párkrát zažila a taky jsem natolik stará, abych věděla, že vztahy se rozbíjejí a můžou skončit. Všichni věříme, že ten, s kým právě žijeme, je ten pravý. Jaká bude budoucnost, nevím a nechám se překvapit.

Dokonce jste ho představila své dcerce Claudii. Jak na něho reaguje?

O Claudii se v tomhle ohledu nerada bavím, nemůže za to, že má známou mámu, a třeba si jednou vybere úplně jiné povolání, kde jí bude vadit, že byla v nějakém rozhovoru zmiňovaná. S mým partnerem se zná a vycházejí spolu, když se vidí, protože my spolu ve společné domácnosti nežijeme.

Tomáš to asi s dětmi umí. Ze dvou předchozích vztahů má tři děti.

K dětem se chová skvěle. Má praxi a v jeho přístupu je to znát. Pro moji dceru bude ale vždycky kamarádem, protože ona svého tátu má a já nemám ráda míchání rolí. Budu šťastná, když budou přátelé, to mi stačí.

Dovedete si samu sebe představit jako čtyřnásobnou a možná vícenásobnou matku?

Neumím, s nadsázkou říkám, že v tomhle životě jsem matkou pro jedno dítě. Nemyslím si, že je umění pořídit si spoustu dětí a najmout si k nim chůvy. Chci být dobrou mámou jednoho dítěte, i to je výzva a naplnění. Mám ráda i svůj samostatný prostor a pracovní náplň. A nemám pocit, že bych se za to měla stydět. Každopádně jsem vždycky věděla, že dítě chci. A ženským, které dítě nechtějí, i když ho mít můžou, nerozumím.

Dcerku jste pojmenovala Claudie podle holčičky ze seriálu Pan Tau. Už vaše Claudie Pana Tau viděla? Je to váš oblíbený hrdina z dětství?

Dcera se jmenuje Claudia, částečně po Claudii Schiffer a i podle Claudie z Pana Tau. Vždycky se mi líbily její velké oči a rošťácký pohled. Záměrně jsem chtěla jméno, které není úplně obvyklé, sama jsem si užila se jménem Katka, protože nás ve třídě bylo pět. Claudii se tohle nestane… V Praze jich prý s tímhle jménem žije jen dvě stě, což je fajn. Ani ve školce jsem jinou Claudinku nezaregistrovala.

Určitě víte, že se díly s Claudií natáčely také na Hluboké. Vy jste tam byla naposledy letos v březnu.

Hlubokou miluju! Je to pro mě jedno z nejkrásnějších míst u nás. Moderovala jsem tam svatbu modelky Katky Votavové a byl to skvělý zážitek. Žádný zámek není tak krásný jako Hluboká. Místo totálního relaxu a úžasu, že někdo něco tak krásného postavil.

Z jihu Čech pocházíte, z Tábora. Ale dětství jste už prožívala v Praze. Jste tedy Pražačka s duší Jihočešky?

Jižní Čechy jsou pro mě srdcovou záležitostí, považuji se za hrdou Táboračku a často se do Tábora vracím. Mám ráda hotel Palcát, kde se o mě pan ředitel vždycky skvěle postará a já můžu vypnout a užít si chvíle pohody. I náměstí je pro mě oázou klidu a posezení v Nautilu, restauraci na rohu, je gurmánským zážitkem.

Jak často na jih jezdíte? A kam nejraději?

Mám ráda obec Radenín, odkud pochází moje rodina a kde žije babička. Vracím se tam často a miluju naše sezení na zahradě do noci, kdy grilujeme a utužujeme kolektiv. Nedám dopustit na Budějovice, kde má Tomáš maminku a nevlastního tátu a jejich pohostinnost je neskutečná, pokaždé se tam cítím rozmazlovaná.

Kdy se sejdeme na jihu Čech?

Doufám, že brzy. Mám v plánu ukázat Tomášovi hotel Palcát i svoje rodné město a pořádně si to užít.

Už v dětství jste byla přesvědčená, že budete moderátorkou. A jste. Ale máte i spoustu dalších pracovních aktivit. Diváci a fanoušci vás znají z Top Staru, z Afér, Baví & Nebaví, Drbem.cz…

Jsem workoholik a učím se zvolňovat. Aféry jsou zásadním projektem a přemýšlíme i nad novými formáty, hodně mě baví i psaní článků na blog a poměrně zodpovědně se věnuji Instagramu, ve kterém jsem se jako sociální platformě našla. Jsem také tváří několika subjektů, například internetového obchodu Whaat.cz. A samozřejmě mi nejvíc času zabere moje dcera, která je v akčním věku a chce pořád něco podnikat, takže o výlety a zážitky není nouze.

Které pracovní činnosti vás naplňují nejvíc?

Moderování pořadu Aféry v televizi Barrandov a blog Mystic Lipstick. Ten mám už přes tři roky. S kolegyní Kristinou tam píšeme především o kosmetice a máme radost, že fungujeme v souhře s našimi fanynkami tak dobře.

Co vás nabíjí? Jsou to běh a box?

Běhání podél hostivařské přehrady je pro mě denodenním dobíjením energie. Na box chodím k Robertovi Rosenbergovi, který je nejpřísnějším trenérem, jakého jsem zažila. Neexistují mobilní telefony ani pauzy, musí se makat.

Boxujete s bývalou pornohvězdou. Ví to váš partner?

Ví a k Robertovi se také chystá. Jeho minulost nehraje roli, každý nějakou máme a já od jisté doby lidi nesoudím. Jde mi o to, jak se ke mně chovají v současnosti a Robert je především profesionál, kterého vyhledávají i profi sportovci a nedají na něho dopustit.

Je váš přítel žárlivý?

Je. A umí to korigovat. Hlídá si mě a já s tím nemám problém.

Nemáte potíž nafotit lechtivé snímky a umíte se „otevřít“ i na sociálních sítích, kde je například zdokumentované období, kdy jste si nechala dělat nová prsa…

To je asi omyl, protože na sociálních sítích neexistuje jediná fotka, kde bych byla focená s kapačkami na ruce, nebo na operačním sále. Nemám to ráda. Na druhou stranu nechci hrát, že mi prsa vyrostla náhodou díky úžasným práškům. Dokumentuji to, co ke mně patří, a troufám si říct, že se vkusem a uvědoměním si dopadu svých postů. Jsem už pár let bloger, který ví, co to je, jít s kůží na trh. Součástí šoubyznysu jsem čtrnáct let, po prvotních přešlapech už vím, co a jak a přijímám jako fakt, že jsem součástí jedné velké open-space kanceláře, kde se o všech všechno ví.

Zdokumentovala jste i prodlužování vlasů. To proto, že jste exhibicionistka, nebo z reklamních účelů?

Jsem součástí komerčního světa, mám facebookové profily i Instagram, kde mě sleduje přes 42 tisíc lidí. Někomu se to možná může zdát málo, pro mě je to ale obrovské číslo a je jasné, že jsou mezi nimi především matky, které třeba inspiruji a motivuji. Byla bych za to moc ráda. Takže je pro mě běžné a normální, že se jako blogerka zabývám tím, co můžu předat dál. Na vlasy chodím do Profi Beauty, pražského salonu, kde se o mě starají skvěle. Nevidím důvod, proč nešířit svůj názor dál.

Vaši kamarádi prý říkají, že co někdy zažijí za dva měsíce, vy zažijete za den.

Mám divoký život, jsem neurotik i systematik a pohybuji se ve všem velkou rychlostí. Nekrájím život, ale žiju ho, nechci ničeho litovat. Všechno, co se mělo stát, se stalo.

To je i vaše krédo?

Ano, to je moje krédo. Mám moc ráda učení mystičky Ivanky Adamcové, která mi do jisté míry změnila život.

Už na konci loňského roku jste se vyznala, že prožíváte jedno z nejhezčích období. S dcerkou jste se přestěhovala.

Žijeme ve velkém hezkém bytě se dvěma balkóny, v místě, kde jsem si vždycky přála bydlet. Považuji to za splnění svého snu, musela jsem pro něj hodně pracovat.

A teď je umocněné zamilovaností.

Stěžejní je pro mě naučit se žít přítomností a neřešit kraviny. Rozhodla jsem se k sobě nepouštět negativitu ani toxické lidi a je to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Všichni se v životě snažíme být šťastní, snažím se mít pochopení pro všechny, je ale dobré se soustředit především na své vlastní žití a na ty nejbližší, ke kterým mám zodpovědnost. Zbytek ovlivnit nemůžu a vlastně ani nechci.

 

Kateřina Kristelová

- moderátorka, playmate, bloggerka

· pochází z Tábora, po narození se s rodinou přestěhovala do Prahy

· od dětství působila v Dismanově dětském rozhlasovém sboru

· po absolvování gymnázia se přihlásila na studium andragogiky na Univerzitě J. A. Komenského

· při studiích natáčela reportáže pro regiony, uváděla televizní hitparády HIT a T-Music, začala spolupracovat s Českou televizí, v letech 2007 a 2008 moderovala přímý přenos televizní soutěže Eurosong a pořad Souboj hitů

· nafotila erotické snímky pro Maxim a poté pro Playboy

· moderátorka na hudebním kanále Óčko, na internetové TV Stream, Top star magazínu na TV Prima, pořadu Aféry na TV Barrandov

- v roce 2010 porodila dceru Claudii Tůmovou

 

... CELÝ ROZHOVOR ČTĚTE V LETNÍM DVOJČÍSLE ČASOPISU BARBAR.

Na stáncích v prodeji za 49 Kč!

Elektronická verze ke stažení za 35 Kč na Alza.cz!

Předplatné je možné pořídit ZDE - 12 čísel (včetně letního a zimního speciálu) za 492 Kč!