Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Do plavek! Ale jakých?

Nemají to ti chlapi snadnější? Častá otázka, kterou slýcháme s kolegyněmi v mém butiku od žen z kabinek. Ano, v tomhle směru to my ženy máme opravdu těžší. Navíc přibližně devadesát procent populace žen není spokojeno se svou postavou. Gratuluji těm zbylým deseti procentům, tiše jim závidím. Jaký druh plavek se k vaší postavě nejvíce hodí? Mám tu pár rad a tipů, které vám mohou ulehčit výběr těch nejdokonalejších právě pro vás.
Kateřina Wohlmann Votavová
14. Červenec 2021 - 13:58

VELKÁ PRSA

Platí hlavní pravidlo: Nesnažte se dávat důraz v oblasti prsou například třásněmi nebo volánky. Zaměřte se na pevnější materiály, s kosticí nebo se speciální výztuží, která prsa podrží na správném místě. Skvěle se budete cítit i v jednodílných plavkách, ale rozhodně se nemusíte vyhýbat ani trojúhelníkovým typům. Dávejte si pozor, aby vám nikde prso nepřetékalo.

MENŠÍ PRSA

Zde si naopak můžete dovolit vrchní díl vzorovaný či zdobený, a klidně i s volánky, které opticky zvětší vaši chloubu. Ideální jsou košíčky s push-up efektem a rovněž si můžete dovolit plavečky s hlubokým výstřihem.

VĚTŠÍ ZADEČEK

Křivky jsou IN, tak se nebojte na ně poukázat. Podívejte se na sestry Kardashianovy, jakou díru do světa udělaly se svými pozadími. Rozhodně se nesnažte co nejvíce zakrýt partie materiálem, protože tím více na to upozorníte. Ideální je volit jednoduché barvy a zdůraznit spíše horní část postavy.

ATLETICKÁ POSTAVA

Zaměřte se na detail, který vytvaruje vaše ženské rysy. Jak plavky jednodílné, které zdůrazní pas, tak i dvoudílné jsou dovoleny. Ideální budou vyztužené košíčky, u nichž lze vyjmout vycpávky. U spodní části můžete zvolit šněrovací typ kalhotek nebo kalhotky s různými detaily, které zdůrazní nepříliš výrazné boky.

PŘESÝPACÍ HODINY

Pokud máte tento typ postavy, jste šťastná žena. Ramena s boky jsou poměrně stejně široké, úzký pas – ideální postava. Nemusíte se zpravidla bát sáhnout po každém druhu plavek. Jednodílných, dvoudílných barevných až po trojúhelníkový střih.

Buďte kreativní. K plavkám je ideální pořídit si šátek či pareo nebo vzdušné šaty, které si můžete kdykoliv přehodit přes sebe a tím skvěle maskovat nedostatky postavy. Nebojte se kombinovat doplňky s plavkami k normálním denním outfitům, jako jsou džíny, kraťasy nebo sukýnky.

Dbejme o tělo o mysl. Co se jednomu nelíbí, jiný považuje za přednost. Je dobré se naučit žít s tím, co máme, a snažit se to vždy jen zdokonalovat. S čistou hlavou a tělesnou pohodou toho docílíte více, než kdybyste se stresovala. Užijte si krásné a slunečné léto a buďme zdraví.

Jednodílné plavky jsou zpátky v kurzu a lichotí každé z nás.

  • Perleťové a metalické barvy rozzáří vaše slunění.
  • Námořnické proužky nikdy nevyšly z módy a i letos budou tou správnou volbou.
  • Pasové kalhotky jsou trendem, ale hodí se spíše na hubenější postavu.