Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

JÁ a TY jsme MY

Jak správně sladit ženicha a nevěstu? A lze poznat pár i na pláži? Nad tím se zamyslela modelka Kateřina Wohlmann Votavová.
KATEŘINA WOHLMANN VOTAVOVÁ
14. Červenec 2017 - 15:34

Je čas svateb, tak se u toho trochu zastavme. Není nic krásnějšího, než když podle malých detailů ostatní poznají, kdo ke komu patří. Pamatujte, že kouzlo se skrývá i v sebemenších detailech. Ideální volbou je odrazit se od barevnosti šatů partnerky a podle toho pánům zakoupit kapesníček do kapsy u saka, elegantního motýlka nebo např. manžetové knoflíčky, u kterých bych se zaměřila také na barevnost šperků dámy, a volila tak mezi stříbrnými, zlatými nebo různě barevnými.

Oblíbenou a zaručenou kombinací je sladěná pánská kravata nebo košile v barvě partnerčina outfitu. Pokud máte odvahu na rozdávání, pak si jako dvojice oblečte šaty ve stejném odstínu. Ale decentně. Pokud žena vynese kanárkově žluté šatičky, a vy si zvolíte oblek, kravatu i košili v téže barvě, bude spíše faux pas.

V poslední době se staly velkým hitem trička a mikiny, které patří k nejoblíbenějším a nejžádanějším mezi partnery a jsou většinou s potiskem KING a QUEEN, Mr. a Mrs. a podobně. Vše pak bývá doladěné malým symbolem. Mezi mé top patří ty nápisy s ušima Micky Mouse nebo královskou korunou. Nebojte se! Není to záležitost jen teenagerů.

I světový návrháři, jako je např. Gucci, Loius Vuitton i Dolce Gabbana, se zaměřují na detaily v kolekcích, které se propojují. Většinou společným motivem, zvířetem. Čím dál více si všímám i partnerů se stejnými botami, keckami...

No a vzhledem k tomu, že je léto a nejvíce času trávíme u bazénů a na dovolených, zkuste začít u nich – vyberte plavky takové, aby každý poznal, že k sobě patříte. Máte možnost velkého výběru.

Jen se nesnažte zase za každou cenu být nejvyladěnějším párem roku. Nic se nesmí přehánět. Spíše málo bývá více.