Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Ježíšek naděluje krásu

Darujte krásu a zdraví. Institut lékařské kosmetiky v Českých Budějovicích právě připravil řadu vánočních poukázek, které můžete věnovat svým blízkým k Vánocům. Teď tu mají navíc novinku: karbonový laser peel.
14. Prosinec 2016 - 10:54

Trápí vás nekonečný boj s problematickou pletí? Na jih Čech nedávno dorazila metoda ve světě známá jako Carbon Laser Peel, která řeší právě problémy s pletí postiženou akné, rozšířenými póry a hnědými skvrnami. „Na tvář se nanese karbonový, tedy černý krém, který se nechá zaschnout. Ultrarychlý laserový paprsek takzvaného Q-SWITCH laseru způsobí roztříštění uhlíkových částic obsažených v krému. Výsledkem je zasažení bakterií způsobujících akné, vyčištění pórů od kožního mazu. Odstraněním odumřelých buněk z kožního povrchu dojde nejen k vyhlazení vrásek a zpevnění pleti, ale také k redukci skvrn, čímž se zlepšuje a sjednocuje tón pleti a pokožka se rozjasní,“ říká Eva Ondráčková z ILK.

Karbonová metoda je TOP ošetření letošního podzimu a zimy, luxusní kosmetická péče, kterou ocení každý, kdo pečuje o svoji pleť, i když právě nevykazuje známky akné nebo jiných problémů. Ošetření může posloužit jako vhodný dárek k Mikuláši, protože pacient je pokrytý tmavým krémem, takže chvíli vypadá jako čert.

Poukazů mají v ILK ale připravenou celou řadu: Specializují se tu na zákroky estetické a plastické medicíny, ale i na preventivní vyšetření. Řeší v podstatě všechny neduhy přibývající s věkem na pokožce – vrásky, povislou kůži, skvrny, žilky. A jakou že doporučují prevenci? Jako jediné pracoviště v jižních Čechách disponují celotělovým robotickým dermatoskopem, díky kterému dokáží za necelou hodinu zmapovat mateřská znaménka po celém těle. Ne nadarmo se říká, že prevence je půl zdraví. Tak proč nevěnovat alespoň kousek zdraví pod vánoční stromeček?

Poukazů natiskli stovky. Vědí, že nezklamou teenagera ani „zralého“ jedince. Mladší ročníky ocení třeba laserovou depilaci – odstranění chloupků v podpaží, tříslech nebo na nohou s trvalým efektem. Starší třeba kvalitní kosmetologickou péči. Zájem o poukazy je každý rok obrovský. A radost těch, kterým Ježíšek nadělil jedinečné ošetření, bývá ještě větší. Zkuste to taky. Více na www.ilk.cz .