Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Kateřina Votavová: Trendy botky

Modelka Kateřina Votavová píše pro časopis Barbar!
22. Listopad 2016 - 16:44

Trendy botky

Taky pokaždé přemýšlíte, které boty si nazout po letní sezoně, kdy našim nohám stačily pouhé žabky? A ještě ke všemu aby byly pohodlné, trendy a hodily se tak nějak ke všemu? Tak čtete správně.

Letošnímu podzimu a zimě dominuje lesk. Dokonalé jsou „francouzské šik polobotky“. Spíše připomínají pánskou obuv, ale nám ženám je přece jen obuvní designéři trochu vymazlili. Lze je kombinovat se sukní i s džínami. Nesmím opomenout ani klasická pérka. Většinou z kůže, s gumou po stranách a bez zbytečného zipu. Jednoduchost sama, ale veliká paráda. Když už budete chtít sáhnout po botkách, které vás udělají vysokou, doporučila bych na denní nošení ty s širším podpatkem a mohutnější podrážkou a kotníkovky. Jak z důvodu bezpečnosti, tak pohodlí.

Pro milovníky procházek mám dobrou zprávu. Gumáčky jsou „in“. Ale pozor! Ne ty klasické, ze kterých se nám jako dětem vyzouvala noha. Teď jsou vyšperkované a různě barevné. Vyteplené, nevyteplené. Vybírat můžete od zvířecích vzorů až po květinovou zmrzlou zahradu.

A samozřejmě kozačky. Jen letos se přikláním k těm ultra vysokým, nebo alespoň se střední výškou a kožíškem pro zahřátí.

PS: Nenechte si zkazit náladu počasím a vykročte do světa se správnou obuví!

Vaše

Kateřina Votavová