Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Každoroční drama – plavky

Taky máte nějakou noční můru nebo fobii? Arachnofobii, akrofobii nebo třeba akvafobii? Ta poslední je tak trochu postrachem nás žen. Ne že bychom měly přímo strach z vody, ale s přibližujícím se létem máme obavy z plavek.
Kateřina Votavová
26. Červen 2017 - 09:16

Neznám ženu, která by byla spokojena se svojí postavou v plavkách, a proto je to každoroční drama pro každou z nás. Díky dnešní době je mnoho střihů a barevných palet, které zalichotí postavě. Hitem léta pro slunění jsou pestrobarevné odstíny, květinové vzory nebo zvířecí motivy.
Existují čtyři základní typy postavy: jablko, hruška, přesýpací hodiny a chlapecká postava.
 

Jablko

Štíhlejší nohy, větší prsa, nevýrazný pas a větší bříško.
Ideální budou jednodílné plavky, které seženete i se stahujícím efektem. Pokud zvolíte dvoudílné, snažte se sáhnout po vykrojených kalhotkách s vyšším sedem. Nedávejte důraz v oblasti prsou.
 

Hruška

Širší boky, oblá stehna, užší hrudník a menší prsa.
Na rozdíl od jablek se snažte vyvarovat vykrojeným kalhotkám. Spodní část by měla být nenápadná, jednobarevná. Vrchní díl si naopak můžete dovolit vzorovaný či zdobený a klidně i s volánky, které opticky zvětší vaši chloubu.


Přesýpací hodiny

Ramena s boky jsou poměrně stejně široká, úzký pas a středně velká prsa.
Ideální postava, u které se nemusíte zpravidla bát sáhnout po každém druhu plavek. Jednodílné, dvoudílné barevné až po trojúhelníkový střih. Můžete experimentovat, jak se vám zlíbí.
 

Chlapecká postava

Pas téměř splývá s boky, málo výrazné ženské křivky, svalnatý trup.
Zaměřte se na detail, který vytvaruje vaše ženské rysy. Jednodílné, které zdůrazní pas, stejně jako dvoudílné plavky jsou dovoleny. Ideální budou vyztužené košíčky, u kterých lze vyjmout vycpávky. U spodní části můžete zvolit šněrovací typ kalhotek, které zdůrazní nepříliš výrazné boky.
 

Dámy, je to boj. Pozitivní je, že doba nám přeje a my máme možnost vybírat si z desítek druhů, barev a motivů. Pevné nervy, krásné slunění, a pokud si nebudete vědět rady, neváhejte mě oslovit, ráda pomůžu.