Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Nový rok, nové trendy

Modelka Kateřina Votavová píše pro časopis Barbar.
18. Únor 2016 - 10:53

Krajky, metalické odlesky, kombinace materiálů, pohodlná vzdušnost… takhle já vnímám nadcházející módní trendy pro rok 2016, které zasáhnou naše šatníky. V pár řádcích se můžete nechat inspirovat poznatky od světových návrhářů.

Letošku budou dominovat decentně poodhalená ramena topů a šatů různých střihů, které na oko budou působit nepravidelně. Ramena odhalují ženskost, ale nic se nesmí přehánět. Dříve ženy s rameny odhalovaly i dekolty, ale nechme trochu prostoru fantazii.

Potěším i dámy, jejichž denním doplňkem jsou košile (límečkové vršky). Rokem 2016 rovněž zahýbá extravagance a revoluce novodobé černé. Hitem budou bílé košile a halenky. Můj již oblíbený kousek, který se krásně sladí jak s úzkými džínsy, tak například i s legínami matného materiálu s prvky třpytících se kovů nebo krajek. Čím bude vršek delší a kreativnější, tím lépe. Tohle platí i pro basic trika.

Barevnost je opět pestrá, ale spíše přírodní. Extra řvavé barvy à la zvýrazňovací fixy z předešlých let budou tak trochu passé.

PS: Nebojte se podlehnout trendům, ale hlavně zůstaňte sama sebou.

Vaše Kateřina Votavová