Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Plavkománie

Rok s rokem se sešel, a zase začínáme propadat panice. Plavková sezona před námi. Neznám dámu, která by byla spokojená se svým tělem. Jaké trendy budou ovládat rok 2019 a které plavky budou pro vás ty pravé?
Kateřina Wohlmann Votavová
22. Květen 2019 - 17:06

Co žena, to jiný styl. Každopádně letošní sezoně budou dominovat barvy. Především žlutá, oranžová, růžová a zelená. Pokud budete volit mírnější odstíny, či dokonce černé plavky, nebojte si vybrat ty, které v sobě mají alespoň barevnou nit. Co se různých aplikací týče (kamínky, korálky, plíšky atd.), nebojte se jich. Výrobci kvalitních plavek si nechávají záležet na kvalitě a v dnešní době jsou už hypoalergenní a vydrží vysoký nápor.

Frčet budou opět sporty look plavky, tak jak tomu bylo i v předešlém roce. Takže gumy s nápisy, různě překřížená ramínka, nebo dokonce lambády à la crop top. Jediná nevýhoda tohoto stylu je, že si to nemohou dovolit ženy s většími vnady. Opět se na scénu vracejí pavky jednodílné.

Existují čtyři základní typy postavy: jablko, hruška, přesýpací hodiny a chlapecká postava.
Jablko: štíhlejší nohy, větší prsa, nevýrazný pas a větší bříško. Ideální budou jednodílné plavky, které seženete i se stahujícím efektem. Pokud zvolíte dvoudílné, snažte se sáhnout po vykrojených kalhotkách s vyšším sedem.
Hruška: širší boky, oblá stehna, užší hrudník a menší prsa. Na rozdíl od jablek se snažte vyhnout vykrojeným kalhotkám. Spodní část by měla být nenápadná, jednobarevná. Vrchní díl si naopak můžete dovolit vzorovaný či zdobený a klidně i s volánky, které opticky zvětší vaši chloubu.
Přesýpací hodiny: ramena s boky jsou poměrně stejně široké, úzký pas a středně velká prsa.
Ideální postava, u které se nemusíte zpravidla bát sáhnout po každém druhu plavek. Jednodílné, dvoudílné barevné až po trojúhelníkový střih. Můžete experimentovat.
Chlapecká postava: pas téměř splývá s boky, málo výrazné ženské křivky, svalnatý trup
Zaměřte se na detail, který vytvaruje vaše ženské rysy. Jednodílné, které zdůrazní pas, stejně jako dvoudílné plavky jsou dovoleny. Ideální budou vyztužené košíčky, u kterých lze vyjmout vycpávky. U spodní části můžete zvolit šněrovací typ kalhotek, které zdůrazní nepříliš výrazné boky.

K plavkám je ideální pořídit si nějaký ten šátek či pareo nebo vzdušné šaty, které si můžete kdykoliv přehodit přes sebe. Většinou je seženete i ve stejném designu plavek nebo zvolte barvu takovou, kterou lze kombinovat s vícero barevnými plavečkami.

Hurá k vodě!