Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Rooseveltovy ženy

Už jako malá holka jsem milovala detail a krásu. Díky své mamince jsem měla příležitost být nablízku tomu všemu, jelikož jsem pravidelně pomáhala prodávat ženám i mužům luxusní zboží a být v přítomnosti veškerých akcí v zákulisí. Milovala jsem tehdejší večery pořádané jen pro ženy v kulturních domech či v kinosálech, ta atmosféra byla neskutečná. Tahle vzpomínka mi v hlavě vyvolala nápad uspořádat Rooseveltovy ženy.
Kateřina Wohlmann Votavová
21. Leden 2019 - 15:27

Rok se s rokem sešel a v Kanovnické ulici v centru Českých Budějovic to opět žilo. Můj butik Roosevelt Fashion Store, jak už bývá v posledních letech zvykem, uspořádal večírek Rooseveltovy ženy.  Ženy, které na téhle akci v minulosti někdy byly, vědí, že si se svými kolegyněmi a Production1 necháme opravdu záležet na dokonalé přípravě a že se pokaždé můžou těšit na jiné téma, ve kterém se pak celý večer nese. V letošním roce jsme se vyřádily ve stylu ledového království, ale zima jen tak někomu nebyla. Večer si dámy mohly zpestřit rautem od Cateringu bez hranic, a vzhledem k tomu, že se vše odehrálo v místě módy, nesměly chybět ani módní přehlídky s letošními trendy světových značek.

Během večírku, který moderovala známá budějcká moderátorka Irena Mikschová, také vystoupila mladá, talentovaná a krásná zpěvačka Denisa Cícerová z Českého Krumlova, kterou jste mohli letos vidět i v semifinále Superstar a zároveň se stala kmotrou kalendáře Rooseveltovy Ženy 2019. Je to vlastně již třetí kalendář v pořadí, který fotíme z našich klientek s fotografkou Šárkou Belešovou a vizážistkou Lucií Urbanovou ve spolupráci s tiskárnou Inpress a panem Vladislavem Nadberežným. Musím přiznat,že jsem na tuhle spolupráci hrdá. Ke všemu je kalendář věnován na dobrou věc. Letos jsme vybrali šikovnou Barču Sedláčkovou z Českých Budějovic, která trpí neuropatií a doufáme, že ji alespoň trochu podpoříme výtěžkem pro rozvoj jejího malířského cítění.

Jsem šťastná, že mám kolem sebe skvělé lidi, kteří mi v mém plnění snů pomáhají a dokážou se u toho bavit. PS: Tešte se na jaro. Bude pravidelná snídaně u Roosevelta.