Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Stylová za každou cenu

S dlouho trvající zimou a pochmurným počasím už zlehka pokukujeme po ročním období zalitém sluncem, díky kterému při odrazu světla dokonale vyniká správný třpyt našich šperků. Právě šperky by rozhodně neměly chybět nikomu z vás v roce 2018, pokud chcete být trendy.
Kateřina Wohlmann Votavová
15. Březen 2018 - 11:36

Se kterými skvosty letos budete IN? A co se vlastně nosí? Potěším ty, pro které neplatí pravidlo Méně je více, protože tomu tak nebude ani v letošním roce. Takže prstýnky na každém prstu, tisíce řetízků na krku a náušnice s délkou až k pupíku budou tím pravým ořechovým, ale i tady platí určitá pravidla.

Vrstvení

Možná nebudete muset ani tolik investovat, jestliže doma v šuplících najdete několik řetízků různých délek. Postačí vrstvit tak, aby se nepřekrývaly a nemusíte mít ani obavy je doplnit o minimalistický motiv. Nezáleží, zda přívěšek bude ve tvaru srdce nebo kříže. Vždy by to měly být přívěšky, které mají určitou osobní symboliku. Oblíbený je znak nekonečna, kruh nebo medailonek.

Náramky

Velkou díru do světa šperků udělaly náramky přátelství, lásky nebo víry. Na každém rohu na vás bude vykukovat nepřeberné množství, ale měly by být osobní. Červená barva chrání, častý je také znak zvěrokruhu. Můžete si dokonce nechat vyrobit svůj jedinečný náramek s vlastním příběhem. Vůbec nevadí, když zkombinujete více kousků k sobě a každý bude z jiného materiálu. Záleží čistě jenom na vás.

Prstýnek

Zásnubák a snubák, to je jasná věc. Tyhle dva prstýnky mají své místo určené. Pak už je to vlastně jedno. I palec se rád zdobí. Zkuste si třeba ozdobit nejužší část prsteníčku ještě dvěma kroužky nebo si pořiďte jeden prsten, který navléknete na celou délku prstu. Sice výrazný kousek, ale cool.

Náušnice

Odhalte svůj krk s extra dlouhými náušnicemi ve stylu baroko, rokoko nebo boho-stylu. Retro a volný postoj k životu se stává trendy, tak proč to neukázat.

Perly nejen na krku

Perla neztrácí na svém půvabu v žádném roce. Perlové šperky jsou považovány za klasiku, které vám dodají luxus. Ale možná jste si všimli, že častěji než na krku ženy se objevují našité na oblečení nebo kabelkách, či dokonce na obuvi. Letos by vám neměla chybět sportovní mikina, doplněná o tenhle detail, nebo espadrilky s vyšitými perličkami. Sportovně elegantně šik, jak tomu já ráda říkám.

Brož

Velký to comeback. Z babčiny skříně rovnou na váš svetřík, sako nebo šaty. Pomocí tohoto detailu dáte zcela jiný vzhled každému, i obyčejnému basic kousku. Dokonce se ani nevylučuje varianta, kde můžete kombinovat několik odlišných broží najednou. Co takhle použít dva tři kousky na límec kabátu?

 

BŘEZNOVÝ BARBAR V PRODEJI!

Na stáncích v za 49 Kč, elektronická verze ke stažení za 35 Kč na Alza.cz

Roční předplatné je možné pořídit ZDE - 10 čísel (včetně letního a zimního speciálu) za 390 Kč