Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Tipy pro muže i ženy

Vzhledem k tomu, že nám nastal prosinec, měsíc Vánoc, vezeme se na notě davového šílenství. Ale když si člověk v hlavě ujasní, čím své blízké potěšit pod vánočním stromkem, hned má lepší náladu. No a vzhledem k tomu, že jsem ze světa módy, bude řeč o měkkouších.
Kateřina Wohlmann Votavová
15. Prosinec 2017 - 12:10

„ Jééé… zase měkkouš?“ Náhodou… v dnešní době, pokud je vám nad 15 let, budete s tímto druhem dárku všichni spokojení. Záleží jen na vkusu člověka. Největší poptávka je po županech, pyžámkách a spodním prádle. Zkuste ale být trochu originální a vyberte takový, který nebude při roztržení dárkového balení říkat: Ahoj, jsem nuda.

Když si kupujeme župan sami pro sebe, většinou vybíráme ten, do kterého se zachumláme. V tomto případě by muži mohli být odvážnější a partnerkám koupit saténový s krajkou, a naopak ženy mužům ne ten klasicky černý, ale třeba khaki barvy s kapucí. Tahle barva je teď v kurzu a oblíbená u pánů. 

Co se pyžámek týče, zde je široká nabídka. Ale pokud mám opravdu poradit, co je trendy ve chvílích, kdy ženy ulehají ke snům, pak jsou to sety, připomínající pyžama našich dědečků, ale samozřejmě v příjemnějším provedení a design barvách. Oblíbeným kouskem z návrhářských dílen jsou již pár let noční košile. Tím myslím košile doslova. Nejlépe flanelové a delší, s kostkovaným vzorem. No, ale myslím si, že žádná žena nepohrdne opět kvalitním saténem či sexy košilkou. Tu si jen tak sama pro sebe nekoupí, protože ve většině případů vsadí na pohodlí i přesto, že pokukuje po tom lehčím. Ideální. Nemyslíte?

U mužů je to přece jen o něco snadnější. Zde se vyplatí pyžamový set s dlouhými či krátkými nohavicemi. Taková modro-bílá kombinace nebude k zahození.

A jsme opět u spodního prádla. Velice oblíbený dárek pro obě pohlaví – i když dámy v tomto směru jsou kreativnější a vybírají barevnější kombinace boxerek. Ideální volbou jsou tzv. 3pack.  Nezapomeňte, že červená k Vánocům prostě patří. Buďte nápaditější. Takže černá a šedá zákaz!

Zde už pánové mají větší problém. Přece jen to máme těžší ve velikostech. Ale i letos potěším milovnice sportovních podprsenek zakončených gumou na denní nošení značek Calvin Klein, DKNY a dalších. Jsou v nových trendy barvách a muži mohou lehce zjistit, jakou velikost byste měla mít. Krajkou ani odvážnější barvou, pánové, nic nezkazíte a určitě si dámy o tuhle podprsenku se spodními kalhotkami napsaly Ježíškovi.

Myslím si, že spousta lidí má pocit, že čím větší, tím lepší. Mluvím o dárcích. V Americe vycpávají drobnými dárky punčochy zavěšené nad krbem. Jenže my jsme o krok napřed. My ty punčochy můžeme darovat, a to ženám. Ne ledajaké, samozřejmě se teď nebavíme o klasických tělových, ale o těch, co podtrhnou ženskost a doladí celkový outfit. Zkuste sáhnout po černých s puntíky nebo různě vzorovaných. Velkým hitem jsou síťované v rozmanitých barvách, které v zimě můžete přiznat pod džíny nebo doladit ty fádní tělové. Sice je to malý, ale o to efektivnější dáreček a splní své účely.

Ale ani klasika by chybět neměla. Svetříky, trička nebo šálka neurazí. Zkuste vybírat takové, které využijeme nejen v období zimy.

 

Doporučuji pro muže

  • 3pack boxerek
  • župan
  • pyžamo set

Pro ženy

  • župan nebo noční košilku ze saténu
  • vzorové punčošky
  • spodní prádlo