Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Vrstvení je IN

Milujete šaty a sukně? A myslíte si, že letním kouskům musíte dát v následujících měsících sbohem? Vůbec ne. Stačí pár malých kombinací, kterými obohatíte své portfolio outfitů.
Kateřina Wohlmann Votavová
24. Říjen 2018 - 08:57

Zase je to tady, v nastávajícím chladném období se všichni snažíme co nejvíce nabalit. Z teplých dnů jsme zvyklé na šaty, sukně a jiné odlehčené kousky, kterých se ale nemusíte bát ani v chladných měsících. Vždyť cizinky jsou běžně zvyklé v šatníku experimentovat a kombinovat.

V dnešní době zažívají velkou oblibu punčochy různých barev a designů. Stejně tak ale nic nezkazíte základními fashion barvami, jakými je černá, hnědá nebo modrá. Sladíte je i k nejsladším odstínům.

Stále častěji můžete vidět i džíny v kombinaci se sukní (třeba tylová, průsvitná) nebo se šaty, které necháte ve spodní části rozepnuté. Není na tom nic zvláštního. Pod šaty na ramínka se určitě nebojte obléct svetr, košili, halenku nebo rolák. Šaty, ať už boho, dlouhé nebo jiného střihu, jsou ideálním kouskem pro vrstvení. Nemusíte mít strach doplnit umělý kožíšek, tenisky či cowboyské boty. Za mě vedou kombinace, kdy se z jemné dámy stanete drsňačkou.

Dalším velkým hitem je maxisukně, ke které se skvěle hodí svetry i mikiny. Vůbec není problém sladit se do sportovního looku. A do módy se vracejí i ručně pletené svetříky. Máte šikovné ruce? Kupte vlnu, třeba starorůžové barvy, a můžete začít. Výrobek bude dokonalý ve všech směrech.

 

Obohaťte svůj šatník o tyto barvy

  • starorůžová
  • olejově zelená
  • hořčicová