Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Září v plné parádě

Po tropických a vyprahlých letních dnech se můžeme těšit na chladnější počasí. Je ideální čas připravit se na studenější večery a rána v září.
Kateřina Wohlmann Votavová
19. Září 2019 - 11:05

Pokud hledáte něco originálního, vkusného a skladného pro nadcházející chladnější období, pak vám určitě nesmí chybět pléd po ruce. Mnozí z vás tento pojem používají pro hřejivou deku v obývacím pokoji, jiní o plédu sice slyšeli, ale nikdy mu nepřikládali tak velký význam. Ale pozor: já mám na mysli ten pléd, který se pohodlně vejde do vaší kabelky a vy ho můžete přehodit přes svá ramena, kde si jen vzpomenete.

Nezaměňujte to ani s pojmem pončo. Pončo má uprostřed střihu díru, skrz kterou protahujete hlavu. Pléd je vlastně takový veliký, široký šál, jenž si získává své fanoušky čím dál tím víc a stává se hitem, který se vrací do módy, jen ve více možných střizích a barvách.

Záleží čistě na vašich potřebách a výběru. Rozhodněte se, zda pléd chcete na normální poletování v týdnu mezi prací a domovem, nebo potřebujete elegantnější, na velkou večerní. Je to ideální módní doplněk, který je lehce kombinovatelný se šaty, džíny nebo kalhotami. Lze ho nosit na více způsobů. Nechat ho jen tak ladně splývat s postavou, nebo si jeho jeden cíp přehodit přes rameno, či oba naráz křížem.

Díky jeho snadné použitelnosti je to raz dva a vy máte nejvíce náchylná místa na chlad, tedy ramena a paže, hned v teple. Pléd je rovněž ideální společník na cesty. Lehce se složí do kufru a ve většině případů se nemačká. Já jsem si například oblíbila bavlněný, jednobarevný design.

Nebojte se být rafinovaná s novým kouskem, který vám může být po ruce kdykoliv a kdekoliv.

 

Pléd

- Elegantní

- Víceúčelové použití

- Snadná manipulace