Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Zpátky do minulosti

Jako většina žen, i já jsem milovnicí módy a veškerých doplňků. A rovněž jsem žena, která se horko těžko loučí s něčím, co už třeba nevynesu či neužiji. Někdy to má ale své výhody. Při pohledu na kabelku ze sbírky mé maminky, kterou si přivezla z Itálie před 25 lety, musím přiznat, že letos budu IN. Je vidět, že i letos módní návrháři zůstali v retro letech, stejně jako u oblečení.
Kateřina Wohlmann Votavová
26. Červen 2019 - 16:19

Se kterou kabelkou budete vy letos IN a vydrží vám v klidu i do dalších let?

Oversize kabelky

Ty snad nikdy nevyjdou z trendů. Kabelka XXL rozměrů, většinou bez zapínání, se stala oblíbenou u spousty žen z praktických důvodů – neverfull, nikdy plná. Na tenhle styl nedám dopustit. Pro ženy, které jsou v celodenním běhu a musí ještě u toho sem tam něco pokoupit, je to ideální volba.

Pletené kabelky

Slaměné pletené kabelky jsou již populární z minulého léta. Dokonale se hodí k džínům i šatičkám. Jsou vylepšeny např. koženými řemínky, nápisy, různými přívěšky a ideální pro milovníky přírodních materiálů. Jen pozor na nosnost, která není tak vysoká.

Ledvinka

Módní vlna, která zažívá svůj comeback. Pokud doma najdete nějakou ledvinku z vašeho mládí, raději na ni zapomeňte. V tomhle směru je dobré si pořídit moderní kousek. Lze kombinovat přes šaty nebo se využívá jako pásek přes bundy, saka, košile. Můžete ji nosit klasickým způsobem kolem boků, kdy se už nezastrkává do poutek u džínů, nebo kolem pasu či jako crossbody kabelku.

Batohy

Jeden z nejpraktičtějších doplňků, co znám. Bojíte se, že budete vypadat jako školačka? Nemusíte. Naopak budete trendy a s volnýma rukama. Zde můžete experimentovat. Je tu široký sortiment na výběr. Baťůžky všech velikostí, kožené, látkové, různě barevné, pokované nebo s třásněmi. Jde o vkus každého z nás. Každopádně bude ideální volbou, pokud ještě žádný takový nevlastníte, sáhnete-li po nějakém méně extravagantním, který se bude hodit ke všemu. Opět lze kombinovat k šatičkám i lodičkám.

 

 

... ČLÁNEK ČTĚTE V ČERVNOVÉM ČÍSLE ČASOPISU BARBAR!

Na stáncích v prodeji za 49 Kč!

Elektronická verze ke stažení za 35 Kč na Alza.cz!

Předplatné je možné pořídit ZDE - 10 čísel (včetně letního a zimního speciálu) za 390 Kč!