Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Chci si to užít. Kdy jindy, když ne teď?

Je výrazná. Strhává na sebe pohledy. Sedíme v kavárně, kolem procházejí muži, a přestože si jich nevšímá, otočí se po ní téměř každý. Zářící úsměv, půvabný obličej, štíhlá vysoká postava a záplava kaštanových vlasů. Vítězkou letošní soutěže krásy MISS CZECH REPUBLIC se stala Budějčanda Denisa Spergerová.
Petra Vicková, Foto: Richard Nowak
03. Duben 2019 - 09:48

Deniso, jaké máte pocity, když se sledujete v televizi?

Trochu jsem s tím měla problém, hlavně na začátku, není přece úplně lehké o sobě mluvit před kamerami, prohlížet si vlastní tvář na obrazovce. Viděla jsem pak pár reportáží o soutěži a z různých společenských událostí, kterých jsem se zúčastnila. Určitě si zvyknu, vždyť tohle všechno s Miss souvisí. Víte, nechtěla jsem nikdy být jen obyčejná modelka, toužila jsem dostat trochu dál. Díky titulu teď prožívám skvělé dny. Můj splněný sen trvá.

V téhle soutěži prý podle organizátorů nerozhodují míry. Co tedy?

Soutěž krásy MISS CZECH REPUBLIC byla založena s názvem Miss Face Czech Republic modelkou Taťánou Makarenko v roce 2010, o osm let později se přejmenovala na MISS CZECH REPUBLIC. Kromě prvních tří míst získává ocenění i dívka, která nejvíc zabodovala na sociálních sítích. Myslím, že nás na začátku byly asi čtyři tisíce soutěžících, do semifinále se dostalo devadesát a do finále nejlepších deset. Později, až po soutěži, jsem se dozvěděla, že jsem do finálového kola postoupila až jako poslední, ta devadesátá. A titul přesto přišel. Taťána Makarenko prý u mě viděla největší posun, fakt jsem na sobě zapracovala, začala jsem se o sebe víc starat. Postava, vystupování, přístup k sobě samé, pak chůze, líčení – to všechno vyžaduje energii, opravdu soustavnou přípravu a odborné vedení, kterého se mi dostalo. Takže míry jsou jistě důležité, ale určitě ne klíčové.

(...)

 

... CELÝ ČLÁNEK ČTĚTE V DUBNOVÉM ČÍSLE ČASOPISU BARBAR!

Na stáncích v prodeji za 49 Kč!

Elektronická verze ke stažení za 35 Kč na Alza.cz!

Předplatné je možné pořídit ZDE - 10 čísel (včetně letního a zimního speciálu) za 390 Kč!