Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Barbarské fotky v IGY

Osobnosti z titulních stran časopisu Barbar ozdobí prostory v českobudějovickém IGY Centru. Výstava představí autorské snímky Richarda Nowaka.
19. Srpen 2020 - 00:23

Modelka Iva Kubelková, plavec Arnošt Petráček, herečka Daniela Bambasová nebo sochař Petr Schel. Nejlepší titulní strany časopisu Barbar teď budou k vidění v prostorách IGY Centra – o velkoformátové fotografie se postará a vytiskne společnost CeWeColor. Barbar letos oslavil sedm let, a tak bylo z čeho vybírat, na obálce se vystřídalo téměř sedm desítek osobností. Většinu snímků pořídil českobudějovický fotograf Richard Nowak, barbarská přehlídka je jeho autorskou výstavou.

Oficiální zahájení je v plánu na čtvrtek 1. října od 17 hodin. Na místě bude Richard Nowak, šéfredaktor časopisu Barbar Jan Štifter i Zdeněk Muzikář, manažer CeWeColor a také strůjce myšlenky, právě v jeho hlavě se zrodil nápad shrnout a zpřístupnit to nejlepší z dosavadní produkce Richarda Nowaka pro časopis Barbar. CeWeColor zajišťuje také fotokoutek, kde se na malý okamžik může stát hvězdou časopisu kdokoliv.

Vstupte do barbarské historie. Výstava potrvá do 31. října.