Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Dopřejte tělu i duši výjimečnou péči. Nové privátní wellness ZAVADILKA 2620

"Na začátku příběhu byla touha po klidném a privátním prostředí, kde bychom mohli dokonale a nerušeně relaxovat, užívat si občasný únik od pracovního shonu nebo slavit významná jubilea. Ale vysněné místo, které by nás uchvátilo svou atmosférou, čistotou, očekávaným soukromím i nabízenými službami, jsme v Budějovicích a blízkém okolí nenašli," odhalují na začátek majitelé privátního wellness ZAVADILKA 2620.
PR
27. Srpen 2020 - 09:23

A protože máme rádi odvážné výzvy, rozhodli jsme se náš společný sen zhmotnit. Chtěli jsme vytvořit příjemné místo, kde bude naprosté soukromí, kde se nebudeme muset dělit o šatnu s cizími lidmi, kde vždy bude 100% hygiena, čistota a komfort. Místo, kam se naši přátelé i ostatní návštěvníci budou rádi vracet.

A tak vzniklo ZAVADILKA 2620 PREMIUM WELLNESS, nově otevřené privátní wellness v Českých Budějovicích na stejnojmenné adrese. Designový multifunkční prostor přináší do Budějovic příležitost k soukromé relaxaci v „pětihvězdičkovém“ standardu. Wellness si lze rezervovat výhradně jako celek v režimu privátního pronájmu. Hosté tak mají jen pro sebek dispozici všechny služby a technologie v absolutním soukromí.

Využít mohou finskou saunu, parní kabinu a dvoumístné hydromasážní vany se špičkovými spa technologiemi, doplněné 100% přírodními esenciálními oleji. Vany disponují programy s hydromasáží, perličkovou koupelí nebo unikátní „mléčnou koupelí“ ve speciálně provzdušněné vodě s chromoterapií (terapie barvami). Účinné ochlazení nabízí sprchová zóna s dešťovými sprchami, prohřívací/ochlazovací vodní mlhou a polévacím vědrem.

Celý prostor wellness je osazen chytrou scénickou chromoterapií, pozitivně ovlivňující lidskou psychiku. Jednotlivé světelné scény si mohou hosté ovládat sami dle přání. Lze tak věrně simulovat světelné podmínky při západu slunce nad dubajskou pouští, polární záři, východ slunce v Alpách, atmosféru noční singapurské Marina Bay a další.

Samozřejmostí je wi-fi připojení a ozvučení. Součástí wellness je také privátní sociální zázemí a šatna. Na stejné adrese je možné si pronajmout i plně vybavený nový apartmán.Podrobné informace najdou hosté na webu zavadilka2620.cz.

 

Na vaši návštěvu v ZAVADILKA 2620 PREMIUM WELLNESS se těší manželé Schwarzovi.