Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Dostupné bydlení: Nová Vltava

Na mapě českobudějovických realitních nabídek se objevil projekt developerské společnosti ProInvesta CB s.r.o. Nová Vltava. Ta patří do skupiny Luxury Home s.r.o., má bohaté zkušenosti s přípravou a realizací podobných projektů a aktuálně nabízí byty v rezidencích od Pardubic přes Karlovy Vary, Mariánské Lázně po Tachov. Jarek Šůs a Andrea Konečná jsou zodpovědní ve společnosti za jednání s klienty a představili nám nabídku nových bytů.
20. Červen 2018 - 00:48

V centru dění i klidové zóně

Lokalita bytového komplexu nabízí velmi dobrou dostupnost všeho, co k běžnému životu potřebujete. Širokou nabídku obchodů máte, co by kamenem dohodil, ale přitom Vás neruší jejich provoz. Veškeré služby od lékařů po školy jsou rovněž v dochozí vzdálenosti. Zastávka MHD je přímo u jednoho z domů komplexu Nová Vltava. A přitom jste pěšky za chvilku v malebné přírodě Vrbenských rybníků nebo se napojíte na nedalekou cyklostezku směr Hluboká nad Vltavou.

První bydlení nebo menší byt za dostupnou cenu

Nabízíme širokou nabídku bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk s moderní dispozicí. Studentům, mladým párům i seniorům  mohou vyhovovat menší byty 1 kk a 2 kk do 50 m2 , jejichž počet v nabídce převažuje. Své zájemce si samozřejmě najdou i větší byty 2+kk a 3+kk s plochou od 70 do 84 m2.

Ceny začínají na 38 100 Kč s DPH za 1 m2. Například byt 1+kk 39 m2 může získat budoucí majitel
za 1 540 000 Kč.  Všechny ceny najdou zájemci na webových stránkách
www.luxury-home.info.

Moderní bydlení k nastěhování již začátkem roku 2020

V první etapě nabízíme 80 bytů s termínem dokončením na přelomu let 2019 a 2020 a rok později plánujeme dokončení celého projektu 2. etapou s dalšími 80 byty. Budoucí majitelé bytu na Nové Vltavě získají dobře dostupné, pohodlné, energeticky úsporné a cenově zajímavé bydlení. Zde nehovoříme pouze o pořizovacích nákladech, ale i o těch provozních, které budou díky energetickému řešení objektu nízké.

Při přípravě projektu jsme se zaměřili na maximální pohodlí pro budoucí obyvatele domu. Majitelé budou mít možnost vybrat si ze široké nabídky sklepů různých velikostí od 4 do 10 m2 . V okolí domu získají mechanicky zabezpečené parkovací místo. Ve standardu bytu jsou moderní dlažby a obklady, vchodové a obložkové dveře, vybavení koupelen designovými vanami a sprchovými kouty, toaletou. Byty 3+kk mají dvě koupelny. V každém vchodě je k dispozici výtah.

Jsme tu pro Vás

První dva bytové domy Nové Vltavy rostou rychlým tempem a zájemci nás již nyní mohou kontaktovat
na telefonním čísle +420 702 927 011 nebo na e-mailu
nova.vltava@luxury-home.info. Naši klienti složí rezervační poplatek 30 000 Kč, přičemž tento poplatek i další veškeré platby budou uloženy na účtu banky. Ta vydá peníze developerovi až po kolaudaci, resp. v momentě, kdy klient převezme byt k užívání. Celý prodej si zajišťuje developer sám, proto není cena bytu navýšena o poplatek pro realitní kanceláře. Rovněž klientovi pomůžeme s individuálním financováním při koupi bytu.

Veškeré informace naleznete též na webových stránkách www.luxury-home.info.