Rodokmeny od mojedejiny.cz

Ergoline: 30 let špičkového opalování

Třicet let. Přesně tak dlouho provozuje solária firma MK. Svou provozovnu má na Senovážném náměstí a je součástí budějovické MILAN KRÁL GROUP.
PR
27. Únor 2024 - 14:12

Provozovna se v průběhu let proměnila. A to nejen rozšířením prostor a modernizací vnitřního vybavení. Neustále se snaží následovat nejmodernější trendy, které udává německý výrobce solárií ERGOLINE, a přináší tak svým zákazníkům, nejen Budějčákům, to nejlepší ze světa opalování.

Co se tady naopak nemění, je obsluha a vysoký standard poskytovaných služeb. Snaha o poskytnutí všech potřebných informací a rad, jak docílit požadovaného odstínu opálení, je naprostou prioritou. Stejně tak čistota jednotlivých solárií a dodržování přísné normy, která stanovuje maximální hodnotu UV záření v daných typech solárií ERGOLINE. V příjemném prostředí můžete relaxovat i u dobré kávy a pro menší děti je v provozovně dětský koutek, kde se mohou zabavit po dobu opalování svých rodičů.

 

Co nám Solární studio ERGOLINE nabídne nejnovějšího?

Opalování v soláriu Vitality Fusion, které prvně kombinuje aktivační modré LED světlo a červené Beauty Light světlo v oblasti jak obličeje, tak i celého těla, a zcela novou technologii Spectra v podobě LED diod na opalování obličeje, které jsou nyní šetrnější než klasické obličejové výbojky. Aktivační modré LED světlo připravuje pokožku na opalování a zintenzivňuje přímo viditelné výsledky opalování, červené Beauty Light světlo o pokožku pečuje. Interakce dvou koordinovaných světelných spekter umožňuje nesrovnatelné výsledky oproti předchozím technologiím. Současně se i v tomto typu solária využívá kolagenové světlo, které se v solárním studiu stalo vyhledávaným a velice oblíbeným. Kolagenové světlo stimuluje tvorbu kolagenu a tím zpomaluje stárnutí pokožky, podporuje krevní oběh a okysličení organismu, redukuje vrásky, vyhlazuje pokožku, napomáhá zvyšovat obranyschopnost organismu. Navozuje tak příjemné zahřátí organismu, které zákazníci oceňují obzvlášť v zimních měsících, a minimalizuje klasickou nežádoucí vůni kůže po opalování. Kolagenové světlo je standardem u všech typů solárií buď v kombinacích s klasickým UV světlem tzv. hybridního opalování, nebo samostatně v podobě Smart Sun lamp.


Přináší solárium vedle opálení ještě něco navíc?

Jednoznačně tvorbu vitamínu D. Opalování je zdrojem vitamínu D, který chybí většině naší populace. Vitamínem D posilujete imunitu organismu. Jeho dostatek pomáhá bojovat proti běžným infekcím, je prospěšný pro vaše kosti a také představuje prevenci proti osteoporóze, kožním či srdečním nemocem. A v neposlední řadě i proti depresivním stavům, takže ze studia odcházejí spokojení zákazníci s úsměvem na rtech a se slovy, že brzy přijdou opět relaxovat.

Přijďte vyzkoušet. A kam? V Českých Budějovicích, na Senovážném náměstí 2, vedle DK Metropol. Více na www.ergoline.cz