Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

HappyFoto: Zachraňte vzpomínky s novou aplikací!

Za 22 let svého působení zachránila kaplická společnost HappyFoto tisíce a tisíce vzpomínek z pomíjivé paměti počítačů a mobilních telefonů a přenesla je do papírové podoby. Dnes je největší zásilkovou fotoslužbou v ČR.
Markéta Mazancová
26. Červenec 2019 - 09:27

Nestárnoucí vůně papíru

Vytištěná fotografie má prostě své kouzlo! Jak samostatné kusy, tak i celá fotokniha se snáze vezmou do ruky. Rozhodně je hezčí nechat na sebe působit atmosféru papírového obrázku než hledět do obrazovky. Každý si může prohlížet svojí rychlostí a není potřeba mít žádné elektronické zařízení. Nemusíte nic instalovat, čekat na načtení, hledat zásuvku...a hlavně, vaše vzpomínky nikdo nevymaže.

Je tu nová aplikace!

Fotoknihy jsou evergreenem už několik let. A právě s novou aplikací se povedl udělat husarský kousek. V květnu letošního roku firma HappyFoto uvedla na trh novou aplikaci. Jedná se o opravdový unikát, pomocí kterého zákazník může své fotoprodukty nejen vytvořit, ale i sdílet. V České republice je HappyFoto jedinou firmou, která tuto službu nabízí.

Jak na to?

Fotoknihu si připravíte sami v aplikaci, která je zdarma ke stažení. Pokud se vám nechtějí přetahovat fotky do počítače, zkrátka si fotoknihu rozpracujete v mobilu. A jelikož displej telefonu není tak velký, abyste v něm mohli kompozici pohodlně upravovat, jednoduše si rozdělanou práci uložíte do cloudu a později upravíte v počítači. A teď začíná ta správná zábava: Můžete dávat fotkám rámečky, přidávat vtipné poznámky.... Když nestihnete svou práci udělat na počítači, můžete pokračovat v upravování na telefonu. Je tedy jedno, jaké zařízení máte právě v ruce. Ve vytváření fotoknihy vás nic nezastaví.

 

Vyšperkujte svou fotoknihu...

Nová aplikace nabízí nepřeberné množství doplňků, kterými můžete kolekci vzpomínek, třeba z dovolené, naprosto vymakat. K dispozici jsou například oblíbené kliparty či nepřeberné množství nejrůznějších rámečků a pozadí. To samé platí pro texty, písmo může být různě barevné, tlusté, tenké, malé, velké...

...anebo to nechte na nás.

I pro zákazníka, který je zaneprázdněný nebo nechce s přípravou fotoknihy trávit moc času, nabízí nová aplikace řešení. Je to funkce automatického uspořádání. Tady stačí vybrat fotky, které se mají v knize objevit, vymyslet text na desky, vybrat styl (např. léto, dovolená, retro, elegance, dětičky) a zbytek nechat na aplikaci, která fotoknihu vytvoří. Úkolem zákazníka je pak si ji jen zkontrolovat a objednat.

Více informací naleznete na www.HappyFoto.cz