Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Imperial Club: dotek luxusu

Milujete luxus? A rádi se bavíte? Pak by vám neměla uniknout jedna zásadní událost letošního roku: otevření Imperial Clubu v budějovické ulici Karla IV. Bar tam býval už dříve, ale s novými investory se zcela změnil koncept. Právě o něm jsme si povídali s Alešem Pavelou, manažerem klubu.
14. Červenec 2017 - 15:28

Před pár dny jste otevřeli nový klub. Jak akce vypadala?

Bylo to velkolepé otevření, které jsme si užili 23. června. Příchozím jsme nabídli netradiční welcome drinky v podobě pravého šampaňského, zavítali k nám vyhlášení pražští Dj’s a během večera proběhlo několik losování o luxusní ceny.

 

Čím se klub odliší od ostatních v centru Budějovic?

Odliší se v mnoha ohledech, jako luxusně, avšak příjemně zařízeným prostředím a především moderním technickým vybavením klubu. Naším cílem je dodat to, co budějovické klubové scéně doposud chybělo, což je moderní hudba v podání nejlepších českých, ale i zahraničních Dj’s. Přesně v tomto konceptu nový klub uvádíme. Hosté se dále mohou těšit na kvalitní EDM a house music, které míří do jihočeské metropole.

 

Jaká bude otevírací doba?

Plánujeme denní provoz kavárny a noční provoz hudebního a tanečního klubu. Každý den v 8.00 hodin otevíráme dveře naší kavárny s výbornou výběrovou kávou a chlazenými nápoji. Každou středu, pátek a sobotu vpodvečer přivítáme hosty v klubu, kde se budeme snažit vytvořit takovou atmosféru, díky které nás budou hosté opouštět až v ranních hodinách.

 

Na koho bude bar cílit? Jsou to hlavně mladí lidé?

Rádi bychom zapůsobili na všechny, kteří mají rádi klubovou atmosféru, dobré pití a kvalitní hudbu. Na určité věkové kategorie náš klub určitě zaměřený nebude. Jeho jedinečnost spočívá nejen v nabízeném stylu hudby, ale díky širokému sortimentu v naší nabídce chceme uspokojit hosty širokého spektra.

 

Co zajímavého najdou hosté na nápojovém lístku?

Mimo standardní nabídky kvalitních alkoholických nápojů, včetně světových novinek na trhu, nabízí náš nápojový lístek hostům prémiovou značku šampaňského a další široký sortiment tuzemských a zahraničních vín. Dále nabízíme osvědčené koktejly a se zvyšující se náročností hostů budeme následovat trendy.

 

Jaké zajímavé akce chystáte?

Po velkolepé zahajovací párty budou i nadále po celé léto zváni k hostování nejznámější EDM a house music Dj’s. Naši zákazníci se rovněž mohou stát VIP členy klubu, což pro ně bude představovat nespočet výhod, jako například vstup zdarma, welcome drink a další.

 

Kdo je investorem?

Novými majiteli jsou od února letošního roku pan Jiří Žána a podnikatel pan Anton Fischer, který zafinancoval kompletní rekonstrukci prostor a změnu konceptu celého klubu, jenž se vám představuje pod zcela novým názvem Imperial Club.

 

Jak se změnil interiér? Čím se tedy odliší od klubu, který v prostorech býval?

Klub prošel kompletní rekonstrukcí od podlahy až po strop. Nové osvětlení, bary, nábytek, DJ’s pult a mnoho dalšího. Vybavili jsme prostory nejkvalitnější technikou, která na jihu Čech nemá konkurenci. Disponujeme interaktivní LED podlahou a velkoplošnou LED obrazovkou s úhlopříčkou 3,2 m. Pro náročnější klienty jsme připravili luxusní HENNESY LOUNGE SALONEK, který jim nabídne maximální komfort. To všechno jsou věci, kterými chceme dokázat, že náš klub je přesně to, co tady chybělo.

 

IMPERIAL CLUB

Karla IV. 93/3

370 01 České Budějovice

www.imperial-club.cz