Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Když vůně plní sny

Splnit si sny. Koupit si pěkné auto, lyžovat v Alpách, pořídit si nový dům. Jak na to vydělat? Stačí pěkně vonět. Kateřina Pekárková ze Sezimova Ústí tomu nejdřív nechtěla věřit. Teď už věří. A její spolupracovníci, vlastně spoluvonící kolegové, taky.
18. Srpen 2015 - 13:48

Život jí změnil telefonát od známého z Brna. Založil tam firmu Essens a dal si cíl provonět celý svět. K tomu potřeboval spolupracovníky. „Nejprve se mi to příliš nezdálo,“ přiznává Kateřina. „Essens totiž nabízí kvalitní parfémy, které voní stejně jako nejlepší světové značky. Jenže jejich cena je jen desetinová. Pouhých 310 korun za 50 ml flakonek.“ Jako správně zvědavá žena neodolala a nechala si poslat jeden vzorek na zkoušku.

Přišel parfém v luxusním flakonu a jeho vůně ji okouzlila. „Jsem ráda mezi lidmi. A od té doby jen slyším: Jé, ty krásně voníš, co to máš? To stálo tisíce, že jo? Když jsem řekla skutečnou cenu, hned chtěli objednat taky.“ V té chvíli si uvědomila, že Essens si svojí kvalitou a zároveň cenou získá nejen plno žen, ale i mužů. Navíc pochopila, čím se výrobci podařilo tak razantně snížit prodejní cenu. „Přeskočil nejdražší fázi, kdy celebrity propagují parfémy a obchodníci si přirážejí marži. Tou celebritou i obchodnicí v jedné osobě jsem se stala já. Nemusela jsem dělat vůbec nic, jen vonět a odpovídat lidem na otázky, kde takovou vůni seženou.“

Co firma Essens ušetří na propagaci produktů, to dává svým lidem, kteří je nabízejí. „Pozor, my nenabízíme, my se chlubíme,“ zdůrazňuje Kateřina s úsměvem a prozrazuje: „Spolupracovat s Essens jsem začala v září 2011. Nevyžadovali žádnou vstupní investici. Zato já už o Vánocích mohla kupovat exkluzivní dárky.“

Vlastně žije životem rentiérky. Pořídila si auto, dům, koupe se v moři a lyžuje v Alpách. Má dost času, aby studovala druhou vysokou školu. A má hodně kolegů, kteří se navíc stali jejími přáteli. Ženy i muže, protože Essens nabízí parfémy pro obě pohlaví. Její spolupracovníci pěkně voní a baví je dostávat za to ještě hezčí peníze.

„Vůně nezná hranic, proto se teď snažíme prosadit značku Essens v celé Evropě. Stačí se navonět na cestu,“ říká spiklenecky. Ví, o čem mluví. Je totiž od samého začátku v TOP5 v ČR. To je prvních pět nejúspěšnějších v Essens. Chcete žít život jako ona? „Stačí mi zavolat na telefon 777 623 578 nebo se podívat na stránky www.essens4you.cz,“ podává Kateřina Pekárková ruku dalším lidem, kteří chtějí vzít svůj život do vlastních rukou.