Rodokmeny od mojedejiny.cz

Nečekejte. Nákup nemovitostí se vyplatí

Když něco na trhu chybělo, museli to najednou mít všichni. Podobná je i situace na trhu s nemovitostmi. Ještě donedávna byl realitní boom. Koncem roku se situace změnila. Důvody jsou jednoduché: Kdo měl volné finanční zdroje, nemovitost už koupil. Banky přestaly potvrzovat výši kupní ceny, úrokové sazby šly nahoru, komplikovalo se i schvalování hypoték.
Prezentace
24. Květen 2022 - 13:00

I přesto měl náš tým finančních specialistů pod vedením Jitky Hartmanové velmi dobré výsledky. Našli jsme cestu a vhodný bankovní ústav, v němž mohli naši budoucí zákazníci úspěšně čerpat hypotéky. Reagovali jsme totiž včas. Naučili jsme se „zmrazit“ úrokové sazby na rok, a to pohotovostním úvěrem – tzn. předhypotékou. Úzká spolupráce realit a financí přinesla úspěšnou realizaci desítek obchodů.

 Zlom nastal v okamžiku, kdy trh opět začalo ovlivňovat světové dění. Zájem je dnes o vše, prodávají se dobře i komerční budovy, hotely, penziony. Uvažujete-li o prodeji nemovitosti, je teď ta nejlepší doba. A přemýšlíte-li o koupi za účelem investic nebo bydlení, neváhejte. Navzdory vysokým cenám se Vám to už teď vyplatí. Cena nemovitosti na dobré adrese totiž roste o desítky tisíc měsíčně. Takové zúročení Vám žádná jiná investice nedá.  

A jak nastavit tu správnou cenu nemovitosti? Využijte konzultaci s realitním specialistou.
Zpracujeme Vám certifikovanou cenovou mapu, která monitoruje prodej podobných nemovitostí ve Vaší zájmové lokalitě. Filtr můžeme nastavit podle Vašich priorit – byt, dům, adresa. Společně uvidíme, za jakou cenu se tam podobné nemovitosti skutečně prodaly. Naše certifikované cenové mapy jsou reálným měřítkem tržních cen nemovitostí. Cenu pak dokážeme přesně nastavit v optimu, maximu nebo minimu dle Vašich priorit.

Hledáte právě Vy nové bydlení nebo vhodnou investici? Máme pro Vás zajímavou nabídku, a to spolupráci aktivním prodejem – „POD PULTEM“. Co to znamená?

Napište mi do e-mailu, jakou nemovitost a kde hledáte, a můj tým vám pomůže. Jakmile nabereme nemovitost do prodeje, přednostně ji nabídneme „pod pultem“ třeba právě Vám, klientům z naší databáze. Spolupracuji také s „konkurenčními makléři“, spojujeme se a nabídka našich nemovitostí má široké portfolio včetně developerských projektů. Odpadne Vám stres s prohlídkami, které různě realizujete s nejistým výsledkem, kdy čekáte s napětím, zda prodají právě Vám.

Několik minut s námi na Vaší cestě prodeje či koupě nemovitosti se pro Vás stane příjemnou záležitostí a ještě se Vám vyplatí. Jsme tu pro Vás. A kde nás najdete? Naše nová kancelář Vás uvítá v LÉKAŘSKÉM DOMĚ GÉČKO. Těšíme se na Vás.  

 

Next Reality České Budějovice

České Vrbné 2403, 370 11 České Budějovice, Tel.: 777 883 290, e-mail: klara.saskova@nextreality.cz, www.nextreality.cz/klarasaskova, www.klarasaskova.cz

Na trhu působí aktivně již pět let, pravidelně se umísťuje na TOP pozicích makléřů Next Reality z celé ČR. Její doménou je proklientský přístup, vnímání preferencí prodávajících, vyjednávací schopnosti a snaha o poskytování komplexních služeb klientům.