Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Realitní a hypoteční svět Radky Vackové

Zapomeňte na všechny negativní zkušenosti s realitními makléři nebo hypotečními poradci. Radka Vacková přinesla do Budějovic něco neobvyklého: kompletní servis v jedné kanceláři. Klientovi dokáže najít vhodnou nemovitost, provede ho právním bludištěm, zajistí odhady i kolky, v bance vyjedná nejnižší úrok a po letech zavolá, že je na čase refinancovat úvěr. To vše pod značkou společnosti Gepard Finance, a.s. Je majitelkou franšízy této společnosti a navštívit ji můžete v její kanceláři v Panské ulici 1.
01. Září 2018 - 11:19

Je jako rybář: jen místo ryb tahá z vody bankovní nabídky a ty s vysokým úrokem hází zpátky, ať si je vyberou jiní. A neodchází, dokud nenajde zlatou rybku – takový úrok, který doporučí klientovi. Umí čekat, umí vybírat, vždyť u hypotečního rybníka sedává už třináct let.

Zná různé fígle českých bank, za kterými lidé sami přijdou a získají pocit, že lepší podmínky na trhu neexistují. Pokud pak porovnají návrhy s Radkou Vackovou, zjišťují, jak jednoduše by naletěli bankovním úředníkům. Kde není konkurence, nejdou ceny dolů. Radka Vacková ze společnosti Gepard Finance spolupracuje s drtivou většinou bankovních domů, a protože není nováček, ví, jak na ně. „Téměř vždycky se povede snížit úrokovou sazbu, nebo získat pro klienta jinou výhodu,“ popisuje.

Její služby jsou bezplatné, a dokonce s bonusem: za klienta platí kolek na katastru nemovitostí v hodnotě tisícikoruny. Šetří i čas, vše společně zařídí v kanceláři v Panské ulici v Českých Budějovicích. Umí hledat východiska ze zdánlivě neřešitelných situací: banky zpřísňují podmínky, ale jen opravdu zkušení poradci vědí, jak si s řadou omezení poradit.

Do toho se teď Radka Vacková začala soustředit na reality: nabírá do své nabídky domy, byty i pozemky. Klienti tak oceňují její kompletní servis, od výběru nemovitosti po zajištěné financování. Reality, které prodává pod značkou společnosti RE/MAX G8 Reality, si pečlivě vybírá a její partner Václav Petrovitz je dokáže poutavě nafotit – společně tak připravují prezentace v kvalitě, která na jihu Čech stále není obvyklá.

I když je to časově náročnější, chce to, co dělá, dělat dobře. Ideálně nejlépe. Aby byli klienti spokojení. Aby se po čase vraceli. A aby i nadále zůstala oblíbenou jihočeskou realitní a hypoteční specialistkou.