Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Šindlovská krčma a Stodola: na večeři i mega akci

Málokdo by hledal v tak malé obci takovou restauraci. Šindlovy Dvory u Českých Budějovic mají svou Šindlovskou krčmu. Na obědy, večeři, ale také „Stodolu“ na velké akce, jako jsou svatby nebo firemní večírky.
20. Říjen 2017 - 11:06

Na dosah města, ale přitom na malebné návsi, u hráze s velkým rybníkem. Posezení venku i uvnitř, dětské hřiště, pohodlné parkování, a možnost v místě také přespat. To je Šindlovská krčma v Šindlových Dvorech, jen pár kilometrů od Českých Budějovic, za obcí Litvínovice.

Interiér je rozdělený na dvě části. Hned po vstupu do budovy uvítá hosty denní restaurace s kapacitou 100 osob a menším salonkem pro 40 lidí. V další části objektu je k dispozici stylový multifunkční sál „Stodola“, který pohodlně pojme až 200 osob, se soukromou venkovní terasou a grilem. Krčma tak dokáže obsloužit manželský pár, menší rodinnou oslavu, sraz bývalých spolužáků nebo velké firemní akce či svatby, které se tu během léta konaly téměř každý víkend. Šindlovy Dvory nabízejí jedinečný komfort venkova s dosahem města, přímo před restaurací je zastávka budějovické městské hromadné dopravy.

Provozovatelé si zakládají na osobním přístupu a asistenci při plánování oslav a večírků. Dokáží vhodně poradit, aby vše klapalo bez problémů, v oboru se pohybují roky. A lidé se sem vracejí – mohou totiž využít nejen obou restaurací, ale také penzionu s osmatřiceti lůžky.

Budete pořádat vlastní akci? Mrkněte nejdříve na web www.sindlovskakrcma.cz a pak se vydejte do Šindlových Dvorů, ochutnejte jídlo ze zdejší kuchyně a nechte se nadchnout. Romantikou místa, skvělou dostupností i servisem.