Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Stálice na realitním nebi: RK SORENT

Na realitním trhu se orientují od roku 2008. Stabilní a zkušený tým z Českých Budějovic svým klientům nabízí kompletní právní a hypoteční servis s řadou dalších služeb, jako jsou správa nemovitostí, výkup realit, oddlužení nemovitosti, stěhování při prodeji nebo koupi nemovitosti, Home Staging. To je RK SORENT – CB s.r.o. Rozhovor jsme vedli s Romanou Kolářovou.
10. Březen 2021 - 17:26

Rok 2021 je ve svém začátku, co bude dál?

Co se týká realitního trhu, zde se čas nezastavil. I v této nelehké době máme stále hodně práce a jsme za to s kolegyněmi velmi rády. Budeme doufat, že rok 2021 bude úspěšný, všichni budeme plní sil a zdraví.

Jak se změnil realitní trh? Jakým směrem půjde?

Jakým směrem, to je troufalé říci. Jisté ovšem je, že ceny nemovitostí stále rostou, poptávka po určitých typech nemovitostí je vyšší než nabídka a developeři stavějí, plánují nové výstavby na následující roky. Zda bude komu prodávat, je otázka. Nicméně my jsme optimisté a bydlení bylo, je a bude důležité pro každého z nás.

Jak jste prožili v RK SORENT rok 2020?

Každý by asi rád tento rok vymazal a probudil se s přáním, aby svět byl zase stejný jako dříve. My osobně bereme tento rok jako rok zastavení se samy u sebe, uvědomění si pevných hodnot v našem životě. Díky této době máme více času na rodinu, přátele a poznání krásných koutů naší země.

Co byste popřáli našim čtenářům?

Hlavně zdraví. Napadá mě jeden citát Matky Terezy: Když není práce protkaná láskou, je zbytečná. Tím bychom se měli řídit, nejen v tomto roce, ale i dalších letech.

 

RK SORENT – CB s.r.o.

www.sorent.cz

Kancelář: Lannova tř. 14/9, II. patro, České Budějovice

Realitní kancelář je členem Asociace realitních kanceláří a Realitní komory České republiky.