Rodokmeny od mojedejiny.cz

Vydražte si Hona, Herese nebo Hábla na podporu Domácího hospice Ledax

Domácí hospic Ledax s radostí oznamuje konání druhého ročníku Dobročinné aukce, která se uskuteční ve čtvrtek 18. dubna 2024 od 19 hodin v prostorách Riegrovy 51 v Českých Budějovicích a také online na www.livebid.cz.
17. Duben 2024 - 14:32

Tato akce nabízí jedinečnou příležitost podpořit práci Domácího hospice Ledax prostřednictvím dražby uměleckých děl. Ředitelka Domácího hospice Ledax Eliška Hájková říká: „Máme obrovskou radost, že se i v letošním roce podařilo za přispění umělců a umělkyň a také majitelů a majitelek uměleckých děl dát dohromady krásných 43 položek, které budou k vydražení. Bez jejich štědrosti by akci nebylo možné zrealizovat a my si proto jejich náklonosti velice vážíme.“ Svá díla věnovali nejen jihočeští umělci a umělkyně jako Michael Hon, Daniel Kyncl či Jaroslava Dudák Kadlecová, ale díla dorazila i od umělců a umělkyň z jiných koutů republiky. Například od Elišky Podzimkové, Jiřího Mayera či Kláry Sedlo.

Účastnit samotné aukce 18. dubna se může každý. Ať už na místě v Riegrově 51 anebo online přes portál Livebid.cz. Veškerý výtěžek z aukce bude využit na financování potřebných nákladů spojených s domácí hospicovou péčí. „Všechny zájemce srdečně zveme k účasti na této významné události, která má za cíl nejen získat potřebnou finanční podporu pro činnost Domácího hospice Ledax, ale také zvýšit povědomí o důležité roli domácí hospicové péče ve společnosti,“ dodává Eliška Hájková.