Rodokmeny od mojedejiny.cz

Zažijte Lipno na vlastní kůži!

Ať už hledáte místo pro relaxování, nebo pořádné sportovní vyžití, Rodinný areál Lipno splňuje všechny parametry, které si jen budete přát. Služby na nejvyšší úrovni, krásná šumavská příroda a komfortní zázemí. To vše najdete na břehu lipenské přehrady.
12. Červenec 2023 - 18:22

Rodiny s dětmi budou mít zajištěný celodenní program na největším lesním hřišti na celé Šumavě. V oblíbeném Království lesa, na jehož návštěvníky čeká přes čtyřicet různých druhů atrakcí, se vyřádí úplně všichni. A pro dospěláky, kteří si potřebují odpočinout, nabízí Království lesa ještě jednu velkou specialitu. Animace zdarma. V červnu každý víkend, v červenci a srpnu každý den. O děti se postará profesionální animační tým a vy si v klidu můžete dát něco dobrého v restauraci Šumavanka nebo u občerstvení Bludiště.

Jeden den na celé království nestačí, a proto jsme pro všechny připravili extra výhodné vstupy, aby si rodiny s dětmi mohly toto lesní hřiště užít na maximum. Tím nejvýhodnějším je celosezonní vstupenka za 790 Kč. Pro toho, kdo chce přijet na týdenní dovolenou, se zase vyplatí zvolit 3 ze 6. Více se dozvíte na webu lipno.info nebo v Klientském informačním centru.

KOCHEJTE SE Z VÝŠKY

Kousek od lesního hřiště najdete unikátní Stezku korunami stromů. Naše Stezka vám umožní prozkoumat krásu šumavské přírody i krajiny a podívat se na ně z nové perspektivy. Projdete se po stezcedlouhé675 metrů. Užijte si panoramatické výhledy na jezero Lipno a při dobré viditelnosti dohlédnete až na Alpy.

Neopakovatelnou atmosféru na ní zažijete při letních koncertech, kdy řada známých interpretů vystoupí při západu slunce a užijete si hudební vystoupení s pořádným romantickým nádechem. Letní hudební Stezka korunami stromů na Lipně vás čeká v červenci a srpnu každé úterý od 20.00 a koncert je v ceně běžného vstupného, takže nezaplatíte ani o korunu navíc.

Pokud byste chtěli spojit výlet do Království lesa se Stezkou korunami stromů, doporučujeme výhodný balíček 3 v 1. Tedy vstup na Stezku korunami stromů, do Království lesa + doprava Stezkabusem nebo lanovkami po tři dny.

RODINNÝ ADRENALIN KLIDNĚ A BEZPEČNĚ

Adrenalinovou jízdu zažijete na Lipně také v Bikeparku. Sjezdové trasy jsou prvotřídní zábavou na klopených zatáčkách, terénních vlnách, lavicích, kamenných polích a dřevěných lávkách. Skvělou rodinnou zábavou je také zážitkový Singletrack Lipno. Sjedete si 5 km dlouhou, lesem vedenou cyklotrasu, která je určená přímo pro vás a vaše děti. Užijte si bezpečnou jízdu na kole trochu jinak, bez provozu v klidném prostředí lesa.

Strach nemusíte mít ani ze špatného počasí, protože na Lipně je dostatek alternativ. Jednou z nich je vodní ráj Aquaworld, kde je možnost relaxace po celý rok. Odpočinout si můžete ve vířivce, ve které si užijete krásný výhled na lipenskou vodní nádrž.  Aquaworld má bezbariérový přístup. 

A ubytování? Bez problémů. Rodinný areál Lipno nabízí **** hotel Element hned u lanovky nebo jeden z nejlepších kempů na Lipně –kemp Lipno Modřín. I tady budou probíhat animace po celé prázdniny.

Na Lipně je zkrátka a dobře nespočet možností a nezapomenutelných zážitků uprostřed šumavské přírody. Špičková gastronomie, skvělé služby a zábavný program pro celou rodinu jsou nejlepší pozvánkou do Rodinného areálu Lipno.

 

Vše na jednom místě najdete přehledně na lipno.info.