Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Boletice Race zpřístupní jinak střežené lokality

První ročník jedinečné sportovní akce pro celou rodinu Boletice Race. Koná se 2. července 2016 v Olšině u Horní Plané, která se nachází na hranici vojenského území Boletice.
22. Červen 2016 - 10:18
Subtitle
Chystá se i kulturní program - vystoupí Xindl X

Pro letošní ročník jsou pro vás připraveny tři soutěžní disciplíny - cyklistický závod (68 km a 41 km), běžecká dvacítka (20 km) a dračí lodě (200 m), které budou probíhat na rybníku Olšina o rozloze 138 hektarů. Stačí si jen vybrat. Zásadní informací je, že cyklistické a běžecké trasy vedou vojenským prostorem Boletice. Jedná se o lokality, kam se za normálních okolností veřejnost vůbec nedostane. Vy nyní máte jedinečnou příležitost si právě v těchto místech zazávodit, nebo přijít sportovcům zafandit a vychutnat si místní přírodu.

Zažít můžete unikátní tratě v jednom z nejčistších koutů přírody v celé České republice a zároveň poznat na vlastní kůži území výcvikového prostoru i přísně utajované tankové nebo pěchotní střelnice.

Zároveň se závody bude v centru probíhat velmi zajímavý program pro celé rodiny. Děti si zde mohou zazávodit v dětském běžeckém a cyklistickém závodě na tratích připravených výhradně pro ně. Na hlavním pódiu vás budou pod taktovkou moderátora a sportovního komentátora Petra Svěceného bavit mimo jiné Xindl X, Olga Lounová či známý stand-upový komik Daniel Čech. Na hlavní louce se budete moci setkat s lesní pedagogikou, která zábavnou formou ukazuje veškeré krásy přírody, k vidění budou ukázky dřevorubeckých sportů a mnoho dalšího!

 

Všechny potřebné informace najdete na www.boleticerace.cz

FB událost ZDE

Boletice Race na FB ZDE