Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Co vzkazují Lukáš Sedlák, Jakub Kovář a Martin Škoda Motoru před startem baráže?

Motor už v úterý 28. března vstoupí do bojů o extraligu, soupeři v baráži mu budou Pardubice, Karlovy Vary a Jihlava. Podaří se jeho hráčům vrátit do Českých Budějovic extraligový hokej? „Ukažte všem to naše jihočeské srdce,“ burcuje tým na dálku útočník z NHL Lukáš Sedlák.
Michal Špírek, foto Pavel Kacerovský (hcmotor.cz)
27. Březen 2017 - 16:58

Lukáš Sedlák (útočník týmu NHL Columbus Blue Jackets, budějovický odchovanec):

„Chtěl bych Motoru popřát, aby se vrátil, kam patří, na dálku držím palce a věřím, že to zvládnete. Ukažte všem to naše jihočeské srdce a vybojujte to pro ty nejlepší fanoušky v republice.“

Jakub Kovář (reprezentant, brankář týmu Čerepovce v KHL):

„Přeji hráčům pevné nervy, hodně štěstí, ať si to co nejvíce užijí a ať to dobře dopadne. Fanouškům pak přeji skvělé hokejové zážitky se sladkým koncem. Postup do extraligy je přáním nás všech, kteří jsme s budějovickým hokejem nějak spjati, zrovna tak je i mým. Budu držet pěsti!"

Martin Škoda (známý český kuchař)

„Dneska jsou mi sice bližší nože a sporáky, ale bývaly časy, kdy to byly brusle a hokejka. Je super vidět bývalý spolužáky a spoluhráče Kondora, Gábiče nebo Pavla Pýchů, jak dneska válí za áčko. To, co se kolem Motoru děje, ta euforie a podpora fanoušků, je něco neskutečnýho, co většina týmu může jen závidět. Teď už zbývá jen jeden a ten nejtěžší krok, prokousat se baráží, věřím, že to klapne, nikdo by si to totiž nezasloužil tolik, jako právě Motor a jeho fanoušci.“

 

Již zítra, v úterý 28. března, vychází dubnové číslo časopisu Barbar. Jeho součástí je mimo jiné velký rozhovor s Martinem Škodou, fanoušky Motoru jistě zaujme i rozhovor s dlouholetým masérem a kustodem týmu Pavlem Vlašicem.