Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

Klik… a permanentka je doma

Českobudějovický hokejový klub ČEZ Motor se chystá na další ročník druhé nejvyšší soutěže. Změn v ní nedozná jen týmová soupiska hráčů, ale obrovský pokrok je přichystaný přímo pro fanoušky. Prodej permanentek a vstupenek bude totiž od nadcházející sezony nový, přehledný a moderní.
Michal Špírek
25. Červenec 2017 - 09:24

Klub vyhlásil konec zastaralému systému, kdy si fanoušci po rezervaci vstupenek museli vystát před utkáním frontu a složitě vyzvedávat papírové lístky. Nově vše bude možné vyřídit online. „Jediné, co nás v lepší distribuci permanentek a vstupenek v minulých sezonách limitovalo, byl právě zastaralý systém. Definitivně jsme se tak rozhodli, že se i v tomto směru konečně posuneme do 21. století,“ vysvětluje motivaci klubu zajistit fanouškům větší komfort marketingový manažer Motoru Tomáš Kučera.

Pořízení jednotlivých vstupenek na utkání bude nyní skutečně otázkou několika kliknutí myší. Ke vstupu do arény pak bude možné přijít třeba jen s chytrým telefonem, tam čtečka zaregistruje vstupenku přímo z mobilu a hotovo – můžete si začít užívat atmosféru hokejového utkání nejpopulárnějšího jihočeského klubu. Eventuálně bude možné si vstupenku také doma vytisknout. Pokud ovšem preferujete osobní prodej, pak bude nejsnazší zajít v prodejní době do fanshopu ČEZ Motor u stadionu, kde vám vybranou vstupenku na jakékoli volné místo vydají. Další možností bude zakoupit vstupenky u terminálu Sazky. V den utkání pak bude otevřená i pokladna číslo 1 Budvar arény, takže se fanoušci nemusí bát, že by přišli o možnost pořízení lístku na poslední chvíli před startem zápasu. „Ale věříme, že to už bude mít prakticky každý svou vstupenku pohodlně zakoupenou,“ usmívá se Kučera.

Prodej permanentek na novou sezonu byl zahájen, stávajícím držitelům jsou místa rezervována do 28. července. Velkou výhodou majitelů permanentek od nadcházejícího ročníku bude i možnost objednat si občerstvení přímo pro své místo a bez fronty. Pro příští rok nabízí Motor možnost zakoupení permanentní vstupenky včetně případné baráže, ale i bez ní. „Nejexkluzivnější částí sezony je pro nás právě baráž, kterou jsme se rozhodli vyčlenit. Fanoušek se může rozhodnout, zda chce permanentku rovnou včetně baráže, nebo si následně baráž bude moci přednostně dokoupit, ale to už za cenu vyšší než při včasném nákupu na začátku sezony,“ vysvětluje nastavení cenové politiky marketingový ředitel klubu.

Více informací ke vstupenkám a permanentkám na hokejovou sezonu 2017/2018 naleznete na webu www.hcmotor.cz.