Rodokmeny od mojedejiny.cz

Thumbnail

ELBEN CB rozšiřuje tým

Jejich práce už protkala Budějovice několikrát. Společnost ELBEN CB s.r.o. nedávno dokončila pavilon Z budějovické nemocnice a pustila se do objektu A. Zrovna tak se „kluci z Elbenu“ vrátili do areálu Budějovického Budvaru. Patnáctiletá existence firmy na trhu, vnitřní stabilita, zkušenosti, to vše s sebou přináší další a další zakázky. Aby mohli úspěšně pokračovat, potřebují posily – nové kolegy, především elektrikáře, dost možná právě vás.
13. Březen 2018 - 11:24

Za poslední dva roky zdvojnásobili obrat. Jejich elektroinstalace oživily stovky budov, a to nejen v Budějovicích, ale po celém světě. Velké zakázky generuje i Praha, nedávno předávali netradiční rezidence na Kavčích horách. „Bylo to jedno z nejluxusnější, co jsme kdy dělali, několikapatrové byty, kde se cena jednoho pohybuje v desítkách milionů,“ říká Pavel Beneš, ředitel společnosti ELBEN CB.

Když jsme se potkali na konci roku 2015, hovořili jsme v prostorné kanceláři v prvním podlaží objektu sídla firmy. Tentokrát nás Pavel Beneš usazuje v podkroví, všechny místnosti jsou obsazené, na všech dveřích jsou cedule a jmenovky – firma se rozrostla a zákazníci se k nim vracejí opakovaně. Vyhráli zakázky pro Budvar, v Praze teď jejich zaměstnanci natahují dráty na staveništi, kde vzniká 250 bytů, a ozývají se další, které firma nechce odmítat. „Hodil by se nám větší prostor, ale to ještě chvíli počká. V první řadě teď řešíme kolegy,“ říká Pavel Beneš.

V současné chvíli hledají především elektrikáře, nejlépe s tříletou praxí v oboru, nebrání se ale ani absolventům. V minulosti přijali elektrikáře čerstvě po vyučení a ti teď pracují i na pozici technika stavby.  Společnost nabízí nejen zajímavé ohodnocení. Také zázemí rodinné firmy, která si vybudovala jméno a za kterou stojí kvalita. Podrobné informace jsou na webu www.elbencb.cz.

 

Čtěte také: ELBEN - Z Budějovic až do Uzbekistánu